Příspěvky uživatele - 9.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůdy které se nemusí stříhat, 19.7.2009
Naši dědové jabloně nestříhali, nebo jenom vyjímečně, takže jaké odrůdy se sadili před 50-70 lety? Nebo na jakých podnožích? Já pěstování jabloní nerozumím, ale nevzpomínám si že by děda stříhal stromy. A vypadaly pěkně (na pohled) a jablek měly taky... celý příspěvek >
Odrůdy které se nemusí stříhat, 11.7.2009
Existují odrůdy jabloní, které by se nemusely stříhat? Nebo jenom minimálně?
Travní traktorek Wisconsin, 26.2.2009
Mám Wisconsin   W1618 s motorem Tecumseh enduro 18 HP dvouválec. Zatím jsem používal loňskou sezónu a nesmírná spokojenost. Nemám to sice s čím srovnat, ale oproti ručně tlačené sekačce obrovský rozdíl. Závady zatím žádné. Takže... celý příspěvek >
Jaké podnože?, 31.10.2007
V žádném tvaru jen tak volně v řadě nebo cyk cak.
Jaké podnože?, 31.10.2007
Dlouho si už pročítám toto fórum a stejně nevím co koupit, co příspěvek to jiná rada. Bydlím na severní moravě v okolí Těšínska a chtěl bych si nasadit nové rezistentní jabloně 1x letní, 2x podzimní a 2x zimní na ploše velikosti sca 15x5m. Prosím o... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika