Příspěvky uživatele - 3.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Semáč jablone a slivky, 12.11.2012
ďakujem za odpovede
Semáč jablone a slivky, 8.11.2012
Prečo niektoré semenáčiky rodia bez štepenia napríklad mám slivku a tá rodí veľmi chutné plody a niektoré nie napríklad jabloň.
Cibule ktoré prezimujú, 8.11.2012
Dobrý deň Vedel by niekto poradiť ktoré odrody cibúľ môžu zostať na stanovišti aj niekoľko rokov – 3,4. Idem mi aj o to, že ktoré druhy cibúľ dokážu prezimovať v zemi. Zatiaľ viem len o jednej ktorá prezimuje v zemi – pažitka.
Malotraktor otáčky, 8.11.2011
Ďakujem za odpoveď. Je pravda, že niesom zbehlý v auto-moto, ale keby mi to niekto ukázal tak by som sa naučil. Píšete „seřídit ventilovou vúli“, ale čo to je, kde to je a ako sa to robí.
Malotraktor otáčky, 7.11.2011
Je to motor B&S štvortakt
Malotraktor otáčky, 4.11.2011
Dobrý deň Mám malotraktor BaS 3 roky a v posledných dňoch sa mi stalo toto: - na voľnobeh ide asi 2 až 3 sekundy, potom sa takmer zastaví na tisícinu sekundy a potom stále dookola. Niekedy však aj zdochne. Pri naštartovaní a v zábere v pohode.... celý příspěvek >
Aký je to vinič?, 20.9.2011
Aký je to vinič? Ako poznám či je vinič – Americký samoroďák, alebo hybrid – Americký samoroďák, krížený s Európskym kultivarom a je pravda, že tento hybrid je nevhodný na víno? Ďakujem.
Kvasné nádoby, 27.4.2011
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.
Kvasné nádoby, 27.4.2011
Dobrý deň. Kvasné nádoby sú dôležitá vec a tak sa chcem poradiť keďže nemám ani školu ani odborné vedomosti o plastoch. 1. Môžu sa na alkoholový kvas použiť plastové nádoby s polypropylénu a polyetylénu? 2. Ak áno za akých podmienok? 3. Čo... celý příspěvek >
Grizzly ERS 1200 strunová sekačka, 27.7.2010
Vy ste to snad pouzivali. Tak na to tento strojcek nie je vhodny, tiez sa mi rozsypalo lozisko a potom prevodovka, lebo bola sucha, na zaruku som sa vykaslal a kupil si inu.
Elektrické vyžínače, 27.7.2010
Samozrejme ze lepsie su tie, ktore maju motor na hornom konci, tak ako benzinove, lebo sa to tak nezababri v citlivejsich castiach. Takisto lepsie su tie ktore maju rovnu tyc na prenos krutiacej sily, pretoze pouzivaju prevodovku ako maju motorove... celý příspěvek >
Poraďte el. strunovou sekačku, kterou nespálím, 16.7.2010
Ja som mal Grizzly 1200W, motor mala výkonný, ale odchádzala žacia hlava najma klzne lozisko. Potom sa rozsypala prevodovka, lebo bola sucha a v navode nebola o nej zmienka, lebo bola za 30mi srobami.  Potom som kupil v Brne u Necasa bubnovku... celý příspěvek >
Škodí mravenec rostlině?, 17.5.2010
Mravce nemajú rady šalviu, skúste ju vysadiť hoci aj k tomu banánovníku. Kolegyňa mala plnú záhradu mravenísk, teraz má kopec šalvie a mravce sú preč!
Skleník utesnenie skla, 6.4.2010
ďakujem za odpoveď
Skleník utesnenie skla, 24.3.2010
Dobrý deň Chcem vybrať staré sklo zo skleníka potom ho chcem upevniť gumou lemovkou – neviete kde by som ju kúpil. Nechcem už upevniť sklá do gitu.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika