Příspěvky uživatele - 152.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Celoroční stan na zahradě legislativa, 4.4.2013
Stan je jednou stan a ne stavba. Vždyť to nemá ani podlahu...:-) No jistě záleží na sousedech. Kde není žalobce, není ani soudce... v naší osadě si lidi přistavovali k původním chatkám přístavky a pohoda. Jsme přející a nikdo se o to nezajímá. Hlavně... celý příspěvek >
Letnicky a dvouletky ktere nezerou slimaci, 21.2.2013
Před deseti lety jsem vysela na dvou místech rudbékie, o kterých říkáte, že to nejsou trvalky. No, asi ano, ale já jich už mám mnoho velkých trsů, kvetou celé léto (jsou vysoké) nesdtarám se o ně, jen odstraním odkvetlé květy a parády je plno.... celý příspěvek >
Šrucha vyklíčila a pochcípala, proč?, 21.2.2013
Nestačí použít pro výsev perlit?
Identifikace květiny, 21.2.2013
Dobrý den všem " olověncům" :-) prosím, jaké řízky u olověnce mám sadit? Ještě se mi nechytl ani jeden, ať bylinný, tak dřevnatější. Dík za odpověď.
Dub mi pokaždé uschne, 4.2.2013
Dá se říci, že jsme se o něj vůbec nestarali. Dokonce dokud byl v květináči, tak jsme ho na zimu jen zašoupli mezi vřesy, aby na něj tolik nefoukalo... ale on byl stejně celou zimu pod sněhem. Běžně u nás (na rozdíl od letošní zimy) je na zahradě... celý příspěvek >
Borovice - co je to za druh?, 2.2.2013
Děkuji za dodání optimismu s borovičkou! Budeme s netrpělivostí očekávat pozdní jaro, zda se holka předvede..A dobře, že teď víme, že nehnojit a nestříkat - to bychom jinak dělali v domnění, že jí pomůžeme. Dík!
U vám také raší česnek?, 1.2.2013
Loni mi z narašených 50 stroužků " umřela" asi třetina. Letos jsem je dala vedle skleníku, z kterého sjíždí sníh a tak kryje až doteď všechny česneky a tak ani nevím, co se pod sněhem děje a jsem v klidu...
Borovice - co je to za druh?, 1.2.2013
Malinko odbočím od tématu, ale zůstanu u borovice. Po nedávném malém tornádu na Hradecku se nám stalo, že při něm byla silně ohnuta naše borovice (výšky asi 2 a půl metru). Chceme se pokusit ji zachránit. Zůstala v zemi (podle předpokladu kůlového... celý příspěvek >
Postavení na orné půdě, 3.11.2012
To, co píšete, je skutečně logické. Ovšem obce si to vykládají po svém. My musíme v naší osadě platit tolik jako ostatní obyvatelé obce, protože jsme si prý zahrádky v kolonii i s chytkami koupili a tím se to stává nemovitostí a za tu se platí.... celý příspěvek >
Zájímavý listnáč, 1.11.2012
Dnes jsem zjistila, že stejnou azalku má i soused přes 5 zahrad od nás. Je to skutečně azalka.Oni ale nevědí jaký je to druh. Každopádně má ještě teď listy a opadává jen velmi zvolna. Ta krásná červeň listů mě láká ke koupi a budu muset přes pana... celý příspěvek >
Postavení na orné půdě, 31.10.2012
Dnes je v náhledu na to, co je co, takový bordel, že dokonce zahradní chatka 4x4 m, tak jak se kdysi stavěly doslova z papundeklu, je považována za nemovitost kolosálního charakteru a obec chce za ni platbu 500 Kč za odvoz odpadů. Tak jako chce tutéž... celý příspěvek >
Zkraceni azalky, 25.10.2012
A nepřipravíme tak azalku o květy na příští rok? Vždyť na konci větviček již zakládá pupeny na další květ...
Vřes obecný (calluna vulgaris) - přezimování, 25.10.2012
Vřes přežije v pohodě zimu zasazený do záhonu. Pokud ho nechcete vyndat z nádovy, stačí ji celou zapustit do země a nechat tak...
Habr nebo japonsky topol, 25.10.2012
V tomto případě bych volila důkladný plot a rotvajlera - uvnitř! Je to hned a finančně to vajde asi stejně. Ale vážně. Habr je dobrý a rychkle roste. Přesto podle vašeho sdělení bych mezi keře natáhla proti těm pobertům ostnatý drát. Pokud ho... celý příspěvek >
Přesazení buxusů, 25.10.2012
Vzhledem k předpovědi počasí bych počkala do jara, protože mám špatnou zkušenost s podzimním přesazením buxusů (počátkem předloňského října), kdy se buxus nestačil na novém místě " usadit" a pomalu ztrácí krásnou zeleň lístků a zdá se, že by mohl i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika