Příspěvky uživatele - 49.189

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pálenka z kdoulí, 29.10.2012
Asi máte pravdu. Jde to i bez enzymů. Důležité je doplnit cukr. V zahraničních odkazech doporučují na 100 kg kdoulí 30 litrů vody a 4 kg cukru a pochopitelně kvasinky nebo zákvas. Letos mám naloženo 200 l kdoulí s jablky v poměru 3:1.Jak to dopadlo... celý příspěvek >
Žlutá švestka - kde ji sehnat?, 18.3.2012
Belamira je nově vyšlechtěná odrůda mirabelky. Měla by mít větší plody,   je prý lepší na konzum, ale na někdo tvrdí, že pálenka je lepší z nancyské.Taky by mne zajímalo, jestli se dá u nás někde koupit. Určitě bych do ní šel. Mirabelky... celý příspěvek >
Pálení z hrušek - vedení kvasu, 7.9.2009
Zajímavý názor, ale je fakt, že "řepa/ nemá žádnou arómu. A někde jsem četl, že williamsky se dávají do kvasu těsně po zniličkovatění. Z tvrdých wiliamsek nic dobrého nevypálíte.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika