Příspěvky uživatele - 71.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Degustace Hořice, 9.1.2016
Topaz i Opal jsme mezi slepými vzorky odhalily. Kvalita byla nízká. To i můj mini Topaz chutná lépe. HL19 je z křížení odrůd Melrose, Rubín a Podolské. B78 je belgická sloupcovka! snad se nepletu z křížení Braeburn x Waltz. Artiga je z... celý příspěvek >
Hrušeň písečná, 30.12.2014
Mam zkusenosti s odrudami Hosui a Chojuro. Hosui mam uz roky na zahrade, na spatnem miste, zababceny stromek. Plodi ob rok obrok. :-) Plody jsou chutne, velmi stavnate, v srpnu prijemne osvezi, ale jen max 40-50g. Velmi trpi cervivosti. Chojuro ma... celý příspěvek >
Pěstování libečku na balkoně, 27.1.2013
Prosím o radu zda se dá pěstovat libeček na balkoně?Dal bych ho do kbelíku, ale máme na balkoně plné slunce od 10:00-15:30hod.Bude se mu dařit.Děkuji Láďa.
Plodový myrobalán, 27.10.2012
Aaa, tady někdo čte (stejně jako já) jeden populární časopis se zahradkářskou tematikou... Taky se do budoucna chystám více zaměřit na plodové myrobalány. Jen doplním, že by měly být u nás k sehnání i odrůdy Dezertnaja (oranžová) a Krymskaja (temně... celý příspěvek >
Rostlina do jezírka, 16.5.2012
V akvaristice jsem si koupil Raphidophora sp.  rostlinku kterou na netu popisují do jezírka a né do akvária-máte zkušenost s touto rostlinkou?Děkuji Láďa.
Jak se jmenuje tato pokojová rostlina?, 22.2.2012 Obsahuje fotku
Jak se jmenuje tato pokojová rostlina?Po hluboké prostříháni začla takto kvést.
Balzamína, 17.5.2011
Koupily jsme si balzanímu a někde píší, že je to jen letnička a někde zase -trvalá pokojová rostlina, co je pravda?Děkuji za odpověď Láďa
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika