Příspěvky uživatele - 92.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plodový myrobalán, 27.10.2012
zdravím a chci poprosit, jestli nemáte i nějakou fotku toho Vašeho myrobalánu a jestli se náhodou nejedná a RUMJANAJA ZORKA.Mam o ni zájem a podle Vašeho příspěvku jsem usoudil, že budete mít skušenosti s touto odrudou.Jestli Vás to nebude zatěžovat... celý příspěvek >
Problémy s Goji, 9.10.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Taky jsem si vypěstoval kustovnice ze semen, mám dva keře úzkolisté, a jeden keř širokolistý-koupený, letos t.j.třetím rokem po vysetí, sklízím plody.Postupně jak dozrávají-už třetí sběr, a ještě je jich hodně na keři. Hodně květů,... celý příspěvek >
Kamarád ke korelce, 21.7.2012
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Mám doma asi rok a půl strarého samečka korely a chci mu pořídit karáda/ kamrádku, aby se přes den tak moc nenudil, když jsem v práci? Kdo by byl nejvhodnější, aby si na sebe dobře zvykli? Děkuji Iveta
Květopas na rajčeti?, 10.6.2012
Prosím o radu. Už druhým rokem sleduji  poškození květů na rajčatech, podobné, jaké na jahodách způsoboje květopas. Na rozkvetlém vijanu jsou nerozkvetlé květy nakouslé, vadnou a padají. Je to broukem, nebo počasím? Děkuji za odpověď.... celý příspěvek >
Co je to za kaktus?, 3.2.2012 Obsahuje fotku
A druhý...
Co je to za kaktus?, 3.2.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevěděl by někdo názvy těchto kaktusů? Děkuji
Měknutí kaktusů, 3.2.2012 Obsahuje fotku
A druhý kaktus...
Měknutí kaktusů, 3.2.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, děkuji za reakci a přidávám foto.
Měknutí kaktusů, 3.2.2012
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Jsem pěstitelský začátečník a nedávno jsem dostala od známých dva kaktusy. Všechno bylo v pořádku, ale po třech měsících začaly jakoby měknout. A k tomu ještě začaly ztrácet barvu. Nijak jsem je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika