Příspěvky uživatele - 72.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň 2017, 17.8.2017
Nejsem odborník, ale myslím, že to bude Amy nebo Super Amy a ještě do třetice Amyka. Jsou si hodně podobné.
Rajčata 2016, 24.8.2016
U me je stálicí odrůda "sweetmilion" a ještě sladší je "sun gold", ale oproti milionu má gold méně plodů.
Odrůda rajčete, 9.12.2014
Semena Gardenberry jsem u AEV-VS koupil už loni a pěstoval ve foilovníku hned vedle Sweetmilionu a Sungoldu a musím přiznat, že to bylo největší zklamání letošní pěstební sezony. Rajče Gardenberry, mdlá nevýrazná chuť, jako kdybych je koupil v zimě v... celý příspěvek >
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 19.8.2014
Loni jsem měl také přebytek hadovek a tak jsem zkusil " americkou čalamádu" a musím říci, že nám to doma tedy velmi zachutnalo, letos jsem už dělal čtvrtou dávku. To kari tomu dává takový ten šmrnc. Ještě musím podotknout, že hadovky před nasolením... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 10.12.2013
Měl jsem na mysli osobní zkušenosti pěstitele, ne popis výrobce, či distributora, ale i tak moc dík, zase mám co prohlížet.
Rajčata pro sezónu 2014, 10.12.2013
Můžete mě někdo napsat něco o odrůdě Rhapsody F1, mají ji na Estoncích, ale nikde v diskuzi jsem se o ní nic nedočetl. Děkuji.
Topaz, 26.10.2012
Pěstuji v Krkonoších (Vrchlabí) jižní svah, štíhlé vřeteno na M9 a letos první úroda, jablíčka se krásně vybarvila a ta chuť je také vynikají. Myslím že i na Vysočině se dostaví úspěch v podobě vyborně chutnajícího topazu.
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 13.3.2012
Na skle se dá ušetřit tím, že si zjistíte kdo ve vašem městě vyměňuje plastová okna. A z jejich odpadu tj. starých oken z paneláku se dají dát na skleník. Takhle jsem to udělal já a stálo mě to jen flašku.
Přerostlá rajčata - ostříhat listy?, 30.6.2011
Klidně zaštípněte nad 5 vijanem s plody, stejně by Vám nedozrály. Jinak já už mám 4 spodní patra listů odstraněna. Jakmile se vytvoří poldy, tak kvůli slunci a vlhkosti postupně odspodu listy odstraňuji. Neustále větrám a s plísní problémy... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 25.2.2011
Já tedy pěstuji Sweet milion už 5-tou sezónu a nedám na tuto odrůdu dopustit. Má vysokou násadu plodů, na jednom vyjanu až 70 ks. Děti je mají moc rádi. Pěstuji ve foliovníku v Krkonoších.
Podnož pro sloupovitou jabloň, 25.5.2009
Ještě doplním, stanoviště je v Krkonoších, jižní svah, nadmořská výška 440n/m.,  půda středně propustná.
Podnož pro sloupovitou jabloň, 25.5.2009
Letos na jaře jsem zakoupil 2 kousky sloupovité jabloně. Dnes již pěkně zakořenily, ale na jedné z nich mám celkem dlouhé postranní větve (asi 35 cm.). Známý co mě stříhá stromy mě doporučil sehnat si podnože a tyto větve tam naroubovat. Údajně... celý příspěvek >
Křovinořez kolem 5000 kč - Hecht/Grizzly MTS 40?, 5.5.2009
Taky mám křoviňák Grizly. Hned po první sezoně jsem ho měl v opravě. Připekl se mi píst. Oprava 1.200,- Kč. Byl jsem upozorněn, že jsou náchylné na kvalitu benzínové směsy a doporučil mi míchat benzín s olejem až před sekáním a použít vždy co... celý příspěvek >
Tlaková myčka Karcher, 5.5.2009
Také jsem tápal jakou myčku. Jestli z nějakého marketu nebo už něco lepšího. Koupil jsem nakonec myčku českého výrobce Proma PPW 160. Vyzkoušel jsem ji a jsem spokojen. Je robustní, váží 16 kg, pracovní tlak 90 bar. max. 160 bar. Snad se k ní dá... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 5.5.2009
Tak jsem již opakovaně vyzkoušel svoji novou Megu. Musím uznat, že tento motor je trochu jiný kafe. Je podtatně tižší a výborný výkon. Také jsem nadšený z toho jak dokáže "nafutrovat" koš tak, že úplně přetéká. Pak je trochu dřina ho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika