Příspěvky uživatele - 34.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jedlá nebo nejedlá dýně?, 26.10.2012
I já se přidávám k dotazu - jsou i ty okrasné dýně jedlé? Mám na mysli takové velké zelené šišky (ne cukiny) nebo velké žluté kulaté (ne hokkaida). Nebo jinak - existují dýně nejedlé, resp. jedovaté, nebo jsou všechny nějak poživatelné - k uvaření,... celý příspěvek >
Czeresnye papriky - co s nimi dál?, 21.9.2012
Loni jsme v Maďarsku koupili semínka paprik čerešní - asi nejpálivějších paprik v Evropě (manžel vyzkoušel na vlastní ústa a zažívací trakt :-)), a letos jsme jich velké množství vypěstovali. Nemáte někdo recept, co s nimi dál - pasta, usušit,... celý příspěvek >
Přízemní mrazíky, 21.9.2012
Jéje, a kde to bylo? Papriky jsem otrhala, ale na zahradě zůstaly lilky, rajčata, dýně... Ale předpověď pro Středočeský kraj nehrozí mrazíky, tak budu doufat, že dozrajeme :-)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika