Příspěvky uživatele - 212.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drvič záhradného odpadu, 3.3.2013
Jedná se o válcový Esgatec 2501
Drvič záhradného odpadu, 3.3.2013
Zdravím všechny drtičeChtěl bych poprosit o radu.Při štěpkování je lepší zpracovávat suché větve?Mám totiž problém v tom, že když štěpkuju čerstvě uřízlou větev, tak mi vylézá jen částečně nasekaný jakoby had.Větev není rozsekána na části Děkuju... celý příspěvek >
Netřesk, 30.10.2012
Dobrý večer, chtěl bych poprosit o radu ohledně Netřesku.Když bych chtěl souvislejší koberec, jak daleko bych je měl od sebe sázet?Kdy je nejlepší Netřesk sázet?Dík Pegos 
Drvič záhradného odpadu, 26.10.2012
Dobrý den, poprosil bych taky o radu a zkušenosti.Pro výrobu mulče na záhony je lepší válcový nebo nožový štěpkovač?Dík, Petr
Mochna křovitá, 17.10.2012
Já jsem s Mochnou přišel do styku až letos a musím říct, že je opravdu pěkná a mám z ní radost.Chtěl bych se zeptat, jestli potřebuje řez.Jestli ano, tak kdy?Děkuji
Je to vřes?, 1.4.2012
Dobrý den, mě by ohledně vřesu zajímal váš názor na to, zda je vhodné kombinovat na zahradní ostrůvek uprostřed zahrady vřes, kameny,nějaké malé túje a třeba bříza.Dík za názory, Petr
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika