Příspěvky uživatele - 51.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brusinky neplodí, 21.10.2012
Ahoj, naše brusinky nekvetly tedy ani neplodily, neví někdo čím to? Máme 3 druhy, slunné stanoviště, rašelinu atd... přesto z nich nic nebylo! Díky za rady a názory!
Pálenka z kdoulí, 20.10.2012
Zrovna jsem se chtěl zeptat, jestli jew už čas na sklíízeň kdoulí.Pokud se týká pálenky, tak jsem před 5 lety vypálil cca 150 l kdoulí a získal jsem pálenku s úžasnou vůní, na lokálních koštech byla vždy na prvním místě. Chuťově nebyla nic moc,... celý příspěvek >
Drtič větví - štěpkovač z Baumaxu, zkušenosti, 24.7.2012
Stepkovace z Baumaxu nebo odkudkoli se nedaji nazyvat profesionalnimi stepkovaci. Jejich cena je jenom zlomkem profesionalniho stepkovace. Baumax, Hornbach apod.. to jsou hobby markety. Profi stepkovace zacinaji na cene 300tis. a vys - pokud bereme v... celý příspěvek >
Semenáč - dobrá volba, nebo ne?, 17.7.2012
Dobrý den. Asi od 15 let se snažím na své zahradě pěstovat jabloně. Vždy koupím stromek a ten se zakrpatí a jei nemá téměř žádné přírůstky. Půda je zde špatná, trochu ornice a pak jen kamení a skála.  Nedavno jsem si přesadil na zahradu dva... celý příspěvek >
Vybiram zahradni traktor, 12.7.2012
Spis trvam na traktoru. Proc ne Hqv nebo Jd? Prave mountfieldu jsem se snazil vyhnout a vzit neco kvalitnejsiho ac jeteho.
Sklizeň rajčat 2012, 6.7.2012
kristalonem se ma podle navodu hnojit jednou za 14dni ne?:/
Zakalená zelená voda, 27.6.2012
Pro úplné upřesnění. Ve vodárnách se chlornan používá v koncentraci 90%. Pro obyvatelstvo se prodává jako Savo v 5% koncentraci (nebezpečí poleptání). 
Neznámá rostlinka, 17.6.2012
Olinko Vy jste zlatooo!!!:-) Je to ona! Moc Vám děkuji za pomoc.Nenapadlo by mě hledat až takle.I ty kvítka jsou stejné :-) mám radost.Děkujííí. Lucka B.
Slepice si vyzobávají peří, 9.6.2012
Nemají v peří nějaké parazity? Pokud se jim podaří se jich při popelení trochu zbavit, na hřadu v noci na ně mohou znovu vlézt. Je vhodné provádět důkladnou dezinsekci kurníku včetně hřadovacích tyčí. Vystříkání Biokillem bych provedla... celý příspěvek >
Jaký smrk do 4 m výšky?, 21.5.2012
Dík, Nana je pěkný, k Wodanu jsem nic rozumného nenašel.
Jaký smrk do 4 m výšky?, 20.5.2012
Ten P. a. Acrocona je moc široký. P. a. Barryi se mi libí. Byly by ještě nějaké tipy? Přeci jen bych nerad koupil něco, co mě velikostí "vytlačí" ze zahrady (za 50let vyroste střední smrkový les) nebo naopak "prcka", který do potřebné výšky... celý příspěvek >
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 28.2.2012
Lidi, neblbnete. Araucarii u nas nemate sanci dlouhodobe pestovat ani na Jizni Morave. Po par letech stejne zmrzne a jen Vam prinese zklamani. A na nejake zazracne nove odrudy neverte, je to jen snaha prodejcu prodat.
Znečištění vrtu utonulým hlodavcem?, 27.2.2012
Savo, rozmíchané ve vodě, se aplikuje nejlépe do co nejvíce vyčerpaného vrtu, Aby dezinfekce zasáhla co největší plochu stěn (z blábolu na Savu má smysl jen koncentrace). V případě, že vodu dosud nepoužíváte, si nemusíte dělat starosti s přehnanou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika