Příspěvky uživatele - 103.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Příjem tekutin v zimě?, 6.12.2012
aha. když jste nechodil do školy tak si to aspoň najděte na internetu... teplejší voda zamrzá rychleji. UTFG
Topaz, 18.10.2012
Topaz není problematický ve 450 m, ale problematické je u něj odumírání stromků, při rozmluvě s p. Voráčkem tuto zkušenost také potvrdil z výsadeb v Německu, kde se údajně občas toto stane. U mě a v mém okolí vysázeno okolo 6 stromků 4 odešly,... celý příspěvek >
Vari - Jikov, 24.8.2012
Pokud zavřete benzín, motor necháte "doblafat" na volnoběh, pak se startováním problémy prakticky nejsou- svička bývá suchá... bez oleje a motor poté chytá prakticky ihned... pokud je studený pak neprve na sytič.
Švestka Jojo, 24.8.2012
Trpí výrazněji monílií, jak je plodů hodně a dotýkají se. V teplých letech je i u nás na Vysočině sladká, pokud bylo chladněji dozrávala hodně pozdě a byla kyselejší. Dobá zrání je poměrně dlouhá, přestože plod působí na pohled dojmem zralosti..... celý příspěvek >
Podlaha kolem bazénu, 18.5.2012
bazén je železobetonový
Hornobělská "25", 13.11.2011
Vážený pane, najděte si stránky obce Horní Bělá, ve spolcích je také ČZS a mail i telefon na představitele ČZS, myslím, že by měli být schopní Vám to nějak poslat, ale já nemůžu být tím, který zveřejní zde něco, co sám nevytvořil a za čím... celý příspěvek >
Podpník Gisele5, 12.11.2011
Ještě pro úplnost doplním, že když jsem začínal měl jsme 6 odrůd mezi nimi i Těchlovan a minimální zkušenosti, a Těchlovan plodil velmi málo(10 plodů), jeho plody byly velmi kvalitní ale i tak jsem ho skácel s hodnocením špatná třešeň  a až... celý příspěvek >
Podpník Gisele5, 12.11.2011
Už jsem zde dával i fotky a popis pěstování včetně příručky, kde je pěstování popsáno, za mé zhruba desetileté zkušenosti jak s podnoží PHL, tak převážně G5, zhruba současně v plodnosti 10 stromů,  uhynula pouze jedna odrůda a to nejen mě. Pro... celý příspěvek >
Hornobělská "25", 11.11.2011
Zdravím, tajné to jistě není, za posledních 10 let mám jednotlivá i mírně obměněná složení. Nechá se koupit za pár korun na pravidelných setkáních zahrádkářů v Horní Bělé, která se konají většinou v termínech jaro a podzim a poměrně... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 18.3.2011
Každý má své zkušenosti a řídí se jimi. Já vysévám 21.2. a po prvních pravých lístcích přepichuji do truhlíků, a to pouze na dno, pak je dám na východní okno do sklepa, kde je chladněji. Jak rajčata pomalu rostou přisýpávám zeminu a rajčatům to jde k... celý příspěvek >
Netradičná zelenina, 17.2.2011
Objednala jsem si semínka rajčete Black Krim. Nevím ale zda se jedná o keříčkové či tyčkové. Můžete mi poradit. Děkuji L.
Keře, které budou vonět, 21.1.2011
Velmi silně a na velkou vzdálenost voní kalina-Viburnum carlesii a rovněž hodně voní zimolez-Lonicera albertii
Picea omorika, 2.11.2010
Asi je to Picea omorika ´Pendula´
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika