Příspěvky uživatele - 78.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou sekačku?, 17.8.2009
Zdravím, jestli se mohu podělit o svůj názor, tak bych rozhodně šel do benzínové sekačky. Jsou výkonnější a poradí si s hustějším porostem. Dosahují také vyšších otáček, než elektrické a tím pádem mají čistí střih. Podle velikosti pozemku bych volil... celý příspěvek >
Prosím o radu, 17.8.2009
Vřes je dobrý právě na tu zimu, že snese bez úhony i větší mrazy, ale přes léto je spousta krásnějších květin. Zkusil bych vysadit poblíž třeba plektrantus, nebo něco jiného co odpuzuje mšice. Mě se to moc osvědčilo. Jinak já nedám dopustit na... celý příspěvek >
Vinná réva - odruda Pomeranč, 29.4.2009
Dobrý den mohu se zeptat, letost jsem si koupil od firmy Jural z Brna, úhledně zabalenou i s fotkou sazenici odrudy Pomeranč. Hledal jsem a nenašel žádné údajě o této odrudě, mohu se zeptat na vaše názory. Děkuji Petr 
Kultivátor Hecht 760, 29.4.2009
Jsem též majitelem zmíněného stroje, letos už jsem ho měl dvakrát v opravě. Špatné starty motoru Thorx a velká kouřivost a po druhé unik benzínu u karburátoru a upadlý vzduchový držák filtru. Hlavně motory Thorx nejsou seřízené, tak počítejte s další... celý příspěvek >
Malotraktor - Vari IV nebo Dakr-RZS, 27.3.2009
Děkuji za postřehy.  Máte pravdu, chybějcí zpátečka bude hodně vadit připráci. Ručně tahat naložený vozík bude pořádná dřina. Vari-eco vychází cca. 36 900Kč plus vozík 8990kč a nože kultivátoru 2790kč to jsem na 48680kč Vari IV ted vychází v... celý příspěvek >
Malotraktor - Vari IV nebo Dakr-RZS, 26.3.2009
Dobrý den, rád bych si koupil malotraktor Vari - Pony II/A, obdělávám zahrádku cca 400m2. Dokoupil bych kultivátor a vozík pro občasné přivezení dřeva z lesa. jen se mi moc nezdá řemenový převod, jeho spolehlivost, popř častá výměna řemenů. Děkuji za... celý příspěvek >
anglické růže, 29.10.2007
Dobrý den Vlaďko, někdy v tomto týdnu bych jela k p. Šípovi pro růže. Jestli si chcete zkusit ještě sama něco objednat mám na p. Šípa i tel. kontakt a seznam letos prodávaných růži. Nevím ale, jestli by bylo dobré bez vědomí pana Šípa tyto informace... celý příspěvek >
anglické růže, 22.10.2007
Hezký den všem milovníkům anglických růží, pomalu se blíží čas výsadby růží a já poučena z předchozího roku, nenechala jsem nic náhodě a mé vybrané odrůdy jsem si včas objednala u p. Šípa. Bohužel mi po všech terénních úpravách na zahradě zbylo... celý příspěvek >
anglické růže, 23.5.2007
Dobrý den Petro, děkuji za vyčerpávající odpověď, myslím, že Vaše zahrada musí být pro milovníka růží úplný ráj. Jelikož s anglickými růžemi začínám ráda bych se někde inspirovala. Máte nějaký tip na růžové parky nejlépe u nás nebo i v... celý příspěvek >
anglické růže, 9.5.2007
Dobrý den Petro, děkuji za odpověď. Už jsem se s panem Šípem kontaktovala a on mi nabídl podobnou, ale zdravou růži William Shakespeare 2000, s kterou má prý několikaleté dobré zkušenosti Ještě bych se ráda Vás, nebo kohokoli z této diskuse o... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika