Příspěvky uživatele - 49.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
M26 - zatravneni, 12.3.2018
Asi trochu mimo téma zahrady, ale třeba pro někoho s větší výsadbou k zamyšlení: Bezplevelný úhor pod stromky je velmi hezká a praktická věc. A určitě je příjemnější a rychlejší obejít výsadbu s motyčkou, ručním kultivátorkem nebo postřikovačem... celý příspěvek >
Odvětrání studny, 16.10.2012
Já jsem s touto normou, bohužel seznámen. Ale napište, prosím, jaký plyn si představujete takovýmto komínkem odvětrat.
Prosychající borovice drobnokvětá, 16.10.2012
Jedna věc je opadávání borovic (bavíme se o nadměrném opadu vlivem houbových chorob), kde je jedno, o kterou se jedná. I když některé pětijehličnaté (Strobus) jsou k tomu náchylnější. Druhá věc je sucho, které neplatí pro celé území republiky. Na... celý příspěvek >
Je to bougainvillea?, 16.10.2012
To kamení nezávidím, znám ten druh horniny. Křehovětvec je méně lámavý než akát, ale také potřebuje chudší odvodněnou zem. Já ho mám vysazený na kopečku vytvořeného stržením horní vrstvy bývalého šterkového dvora. Po 5 letech je asi 3,5 metru vysoký... celý příspěvek >
Je to bougainvillea?, 16.10.2012
Mám zahradu na SZ svahu 390 mnm, take si toho mnoho zajímavého dovolit nemohu. Věnuji se hlavně sbírání borovic a magnolií, kterým moje silně jílovitá půda vyhovuje. Letos na jaře jsem se pustil na krytém teplém místě u stěny stodoly do experimentu.... celý příspěvek >
Odvětrání studny, 16.10.2012
Položte si základní otázku. Co by jste tak chtěl tím komínkem odvětrávat? Všeljaké větrací nesmysly nemají na studni co dělat. Obvykle jen přispívají ke znečištění studny. Pokud Vám něco takového navrhla firma, která Vám čistila studnu, byla by na... celý příspěvek >
Podzemní šachta pro filtraci, 16.10.2012
Pod zemí nemrzne a betonový poklop zajistí, že skruže nepromrznou více jak 30 cm do hloubky (což je standartní hloubka promrzání u nás).
Olejový nátěr na plot, 29.8.2012
Vyzkoušel jsem všechny možné lazury, i ty nejdražší. Na chráněná místa používám už jen Sadolin (ale ne ředitelný vodou). I sebelepší lazuru je nutné na jižní straně každých 5 až 7 let obnovovat. Takže kde to jen jde, jsem se vrátil k vyjetému oleji... celý příspěvek >
Rozboceni bazenovych hadic 32mm, 23.8.2012
Asi myslí šroubovací rychlospojky PPS na polyš (PE hadici). Já mám na mosazné tvarovky a koncovky předělaný celý bazén již 7 rokem a žádný problém se neobjevil.
Kukaň na kolik slepic?, 25.7.2012
Z vlastní zkušenosti mám stejný názor jako mají Jandovi. Naše slepice snášejí tak, že 3 ze 4 mají svoje hnízdo a čtvrtá také svoje vlastní. Několikrát jsem viděla, jak jedna z těch tří snáší a zbylé dvě z té trojice stojí trpělivě ve frontě... celý příspěvek >
Serizeni pily stihl 017, 12.7.2012
Dekuji za ochotu a vas cas. Zdravi Tonda.
Co s těmito výhonky u rajčat?, 16.6.2012
co kdyz uz nepoznam zalistek od vetvicky?:/
Co s těmito výhonky u rajčat?, 16.6.2012
jen tedy ty velke nad 10cm?
Vysetý trávník a plevel, 4.6.2012
Osivo jsem zasel před tím než se měl dle předpovědi přihnat velký déšť. Nakonec všude okolo lilo jako z konve a unás ani kapka. Od té doby 14 dní ani kapka. Osivo tudíž leželo na suchu protože jsem neměl ještě možnost ani zalévat :((Plevel vyrazil... celý příspěvek >
Vysetý trávník a plevel, 4.6.2012
Prosím o radu. Mám 14 dní vysetý trávník na ploše asi 800m2, který ještě vůbec nevyrazil, protože bylo sucho. Zato se ujmul plevel a ted když začalo pršet tak roste před očima. Co s tím plevelem mám dělat?? mohu použít nějaký selektivní herbicid aniž... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika