Příspěvky uživatele - 113.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podzemní šachta pro filtraci, 15.10.2012
Ahoj, zvažuji možnost schovat filtraci pod zem do nějaké šachty. Když jsem se by zeptat tak septiková šachta o průměru 1m x 1m s víkem z plastu a chtějí za to 6000kč. Nemáte někdo nějaký levnější nápad? Ta cena je větší jak bazén co jsem koupil Azuro... celý příspěvek >
Stavba Azuro bazenu, 14.10.2012
A co tak sundat hadici od vratné trysky a nebo hadice co vede od vratné trysky odpojit od filtrace a voda teče samospádem
Stavba Azuro bazenu, 16.9.2012
Ona to až tak spodní voda nebyla jelikož celý den a noc pršelo tak to byla dešťová voda. Po jednom odčerpání se už voda neoběvila, ale mám obavy až když tam bude bazén aby tam neteklo kolem bazénových stěn když bude pršet
Stavba Azuro bazenu, 14.9.2012
Zdravím, využiju tohle téma. Kopu díru pro bazén Azuro 400 a mám to v mírném svahu. Jedna strana bude zakopaná asi 70-80 cm hluboko a druhá bude asi 30-40 cm. Kopu to vlastnoručně a po odkopání asi 20cm ornice (černé půdy) jsem narazil na jíl a po... celý příspěvek >
Zazimování gumového bazénu s nafukovacím kruhem, 2.9.2012
Tohle bych nezkoušel. Jak říká kolega vypustit a schovat, protože mráz ti to může roztrhnout. Já si koupil první bazén kdysi v Marimexu když tady začínaly ty Tampy 3,66x076. Máme ho již 12 let a pro děti na blbutí byl ideální. Každou zimu jsm ho... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika