Příspěvky uživatele - 61.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2023, 29.8.2023
Někde jsem četl, že proti praskání rajčat je potřeba zvýšit elektrickou vodivost živného roztoku v půdě a tím zabránit, aby kořeny nepřisávaly tolik vody. Zkouším to na cherry... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 29.8.2023
To není o zavařování, ale o zavření. Doporučuji Vám si přečíst článek JF na tomto webu. Články- Naši autoři. Taky tomu moc nevěřím, ale stojí to za pokus.            Vladimír
Rajčata 2023, 29.8.2023
Zatím pořád prší, tak se to odkládá- Zkusím sehnat další sklenice. Předpokládám, že bych zkusil uložit Goldkrone, Apricola F1, Datlo a možná i Ildy.            Vladimír
Rejsek v domě, 29.8.2023
Divím se, jak toto může někdo napsat. Já s tou paní soucítím.            Vladimír
Rajčata 2023, 28.8.2023
Já to vidím tak, že bych použil takové ty nízké sklenice se širokým hrdlem- šroubovací víčko stejné jako na omniovky 0,7 l. Možná, když je umyji, tak je strčím do trouby nahřáté třeba na 50 °C a tam to všechno... celý příspěvek >
Mléko namísto zkysnutí zhořklo - co se stalo?, 28.8.2023
Tak u nás se mléko nedávalo převařit. Dalo se do chladna a nějaký ten den vydrželo- bylo pasterizováno. Nedovedu si představit, že by mně k večeři dali rodiče k pomaštěným bramborám převařené mléko. Tenkrát jsme to měli často. Ano, když chtěli... celý příspěvek >
Mléko namísto zkysnutí zhořklo - co se stalo?, 28.8.2023
Nikdy jsem se o to nezajímal, ale do toho mléka nic nepřidávají, ale pasterují je krátce na 135 °C (několik vteřin). Píše se tam, že to mléko vydrží i několik týdnů, a že je prakticky mrtvé. Pochopitelně to co se říká že je čerstvé mléko, je mléko... celý příspěvek >
Mléko namísto zkysnutí zhořklo - co se stalo?, 28.8.2023
Moc do toho nevidím, ale vždy bylo prodáváno pasterizované mléko a normálně zkyslo. Dnes jsou prodávaná mléka s delší životností a tam je přidávané něco, co tu životnost prodlouží. A to také způsobuje, že z něho nelze udělat tvaroh, atd. Prostě něco... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 28.8.2023 Obsahuje fotku
Když jsem si přečečetl článek JF o "Zavřeninách", tak mě napadlo, že bych mohl tím způsobem uskladnit některá cherry rajčata. Mám jich plno a nestačíme to ani jíst. Zkoušeli jste někdo tento způsob uskladnění, jak se vájm to osvědčilo? Nebo to... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 28.8.2023
Vrbičanské nízké se nepěstuje proto, že už jsou vyšlechtěné nové odrůdy, podobné chuti, mající na rozdíl od Vrbičanského všechny plody jednotné, kulaté. Je to normální keříčková odrůda pro pěstování venku na poli. To jestli se opravdu začala hromadně... celý příspěvek >
Slimáci, 28.10.2007
Doporučuji sypaný Kofein rozmíchaný ve velmi slabém 1% až 2% roztoku. Taková koncentrace nezabije jiné živočichy. Podle Wikipedie.cz je takováto koncentrace pro plže smrtelným jedem. Dobrý je na to rozprašovač postřiku. Sypaný kofein se dá koupit za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika