Příspěvky uživatele - 232.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolko odobrat metylalkoholu, 5.10.2012
Tak jsem to v žádném případě nemyslel, popisoval jsem pouze pálení vlastního, kvalitního kvasu. Alkohol již nekupuji. Dát do vařáku neznámou kapalinu by mne ani ve snu nenapadlo. Můžete spát klidně.
Kolko odobrat metylalkoholu, 5.10.2012
To je bezva, díky za vysvětlení. Myslím si, že rozdíl 14°C v bodu varu je poměrně dostatečný. Kdyby tam toho methylu bylo hodně, tak to pořádně bublá. Mě ta destilace naskočí poměrně prudce, samo sebou příkon stáhnu na minimum a pak to prakticky... celý příspěvek >
Kolko odobrat metylalkoholu, 5.10.2012
Jistě že methanol vzniká všude. Nejvíc pektinů je právě pod slupkou, proto z jablek zásadně nejprve udělám mošt. Nejsem chemik a nerad bych rozpoutával bouřlivou diskusi. Ale jelikož ethanol je „polární“ kapalina a methanol pravděpodobně také, tak s... celý příspěvek >
Kolko odobrat metylalkoholu, 5.10.2012
Zákal vzniká při nízkých koncentracích vysrážením mastných kyselin, které jsou rozpustné jen ve větších koncentracích alkoholu. Proto se musí za stálého míchání pomalu přilévat voda do alkoholu - nikoliv opačně! Dalším aspektem je, že každá minerální... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika