Příspěvky uživatele - 152.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhrada za Oleokol, 27.3.2013
Zimni postřik jsem též vypustil, ovšem pilatka po odkvětu a mšice v myš´ím oušku si neodpustím. Ikdyž, pokud je více odrůd tak se ouško odhadne dosti špatně. Prchal
Produkta a Karmína, 29.11.2012
Ačkoli se Produktě přisuzuje pouze průměrná chuť, tak je vcelku chutná,  aromatická. Plody jsou pohledné , při probírce pěkně velké a pravidelné. Do kdy vydrží nevím, většinou jsme ji snědli do konce ledna. Některý rok dost hnila.... celý příspěvek >
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 23.11.2012
U mě se Goldstar také neuchytil. V 500mnm plodnost slabší, ve sklepě poměrně dosti hnije, a chuťově teda dost špatné. Má takovou divnou pachuť. Ale mému tatíkovi chutnají.
Vienská, 22.11.2012
  Děkuji za info, začnu shánět prodejce pěst. mat.
Vienská, 21.11.2012
Jestli mohu poprosit o Vaše zkušenosti s pěstitelskými vlastnostmi odrůdy. Jaké jsou její nevýhody vzhledem k neprodejnosti ve školkách? Píše se o vysoké plodnosti, kvalitě plodů... Ale? Jsm z 500 mnm a ze sortimentu hrušní se mi osvědčilo minimum... celý příspěvek >
Vienská, 20.11.2012
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s touto odrůdou ve vyšších polohách. H
Sylvana, 19.11.2012
Dozrává tak, že se mi trefí akorát mezi srdcovky a Napoleonovu, myslím že 4 nebo 5 týden.  Ale je fakt dobrá. Kořenitá, ale řekl bych jemnější než Hedelf. Stromky jsem rouboval asi před 5 ti lety. Rouby mi nařezala paní v Turnově v prodejně,... celý příspěvek >
Sylvana, 16.11.2012
Nevím jestli byla tato odrůda někdy ve fóru probírána. Je to výhodná odrůda pro pěstitele kteří požadují menší stromky, bez nutnosti použít náorčné zakrslé podnože. V elmi brzo vstupuje do plodnosti , plody jsou částečně odolné k pukání a... celý příspěvek >
Hrušeň Jana, 16.11.2012
Jana opět konkuruje šťavnatostí melounům. Neskutečná odrůda. Škoda té slabší plodnosti.
Elektra, 16.11.2012
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s touto odrůdou? Je to neplodnější hrušeň kterou jsem kdy měl. Letos,  kdy mi všechno ovoce zmrzlo, tak tahle věc která měla ještě 3 týdny po mrazu plody na odpis, se zázrakem zmátořila a plody se vyvinuly v... celý příspěvek >
Angold, 15.11.2012
Angoldy v 500 mnm - plody jsou většínou velmi velké, zhruba 30% poškozeno strupovitostí (většinou velké jednotlivé rány), nedostatečně osluněné plody jso u podprůměrné chuti, jinak poměrně chutné s pěkně chruplavou slupkou. Ve sklepě poměrně dosti... celý příspěvek >
Jabloň pro těžkou půdu, 30.10.2012
Grávštýnské ideální vzhledem k ranné plodnosti. Renklodu Reformu a meruňku   Soudružku. Víc bych asi nesázel.
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 22.10.2012
Pro mé podmínky nemohu moc vybírat, i když chuť by byla.  Těžko říci zda je Gabrovská kvalitnější.  Wengenheimovu jsem zvolil na jistotu, protože je to dlouhodobě prověřená plodná a  kvalitní (při troše péče)  odrůda.... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 19.10.2012
To, že prodejce nazve odrůdu ležákem, neznamená nekvalitu. Lidi prostě koupí to, co jim poradí soused, nebo co si přečtou u ovoce v marketu. Když jsem měl zahradnictví a navezly se odrůdy jako např: selena. rosana, topaz atd., tak to nikdo... celý příspěvek >
Topaz, 19.10.2012
 Topaz se ukázal jako nejvýhodnější pro mé podmínky (485nm, chudší zem) z hlediska pravidelné a pěkné plodnosti  (krom letoška- 0kg), výborných a dlouho skladovatelných plodů (zač. května), které do první poloviny skladování vůbec... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika