Příspěvky uživatele - 217.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Helikonie, 15.2.2015
Ahoj, marně se pokouším sehnat tuto krásnou květinu, myslím tím v květináči:) Pořád jen prodávají semena, ty už mám a čekám. Mám je podruhé a pořád nic. Není to tak jednoduché. Nemůže mi někdo poradit, kde se dá sehnat?
Blatouch v trávníku, 11.5.2013
Ano, je to orsej, jak píšete:) Právě jsem se koukala na net a odpovídá tomu. Jak se ho ale zbavit, protože je snad všude a strašně se rozrůstá.
Blatouch v trávníku, 23.4.2013
Ahoj, mám problém větších rozměrů:) Bohužel se mi po trávníku rozmnožil blatouch, vím, že roste ve větším vlhku. Ale chtěla bych se ho zbavit, nevíte, co mám použít? Díky
Propolisová tinktura, 15.3.2013
Nejlepší čistý líh z lékárnyNasypat propolis do sklenice a zalít aby se úplně potopil, co jdu kolem, protřepu tak to dělám já výsledek je bezva.  Tamara
Semennace na Oleandri, 26.2.2013
Ahoj, ohledně té teploty pro přezimování, tak to je v poho, já je zimuju i při menší teplotě a nic jim to nedělá. Taky mi několikrát vyhánějí tyto tobolky a když bych si ji chtěla namnožit ze semene, tak je odstřihnu až když se sami otevřou a pak se... celý příspěvek >
Kam ted s koi kaprem (original)?, 16.10.2012
Original koi není choulostivější než obyč. místní nevybarvený. Je tam rozdíl jen v barvě. V Japonsku jsou ještě tvrdší zimy než v Evropě. Já mám original koi v zimě v suterénu kde je cca 5C ali i občas -1 a ryby jsou ok. Lidi co japankoi zimují venku... celý příspěvek >
Lotos, 30.9.2012
Ahoj, pěstuji tuto sezonu lotos poprvé a tak bych byla ráda, kdyby mi někdo sdělil, jak je to s nimi na podzim. Zda přicházejí o listy nebo nikoliv. Děkuji.
Vápenec v jezírku?, 29.7.2012
Ahoj, chci se zeptat, zda kameny z vápence jsou v jezírku na škodu. Mám menší plastové jezírky s karasy a vysypaný asi tak jeden sáček drobného štěrku do akvárek, co se kupuje v akvaristice. Když jsem dělala test s octem, tak šuměly. Díky za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika