Příspěvky uživatele - 55.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kustovnice čínská, 30.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám rostlinu kustovnice již 3 roky, loni měla obrovský počet bobulí. Letos na jaře jsem ji mohutně zkrátila, protože vyrostla cca do 2 m. V těchto dnech sklízím nekonečnou úrodu, keř opět má asi 2,5 m, plody jsou nejsladší koncem září. Mám... celý příspěvek >
Jak máte vyřešeno hlídání vody u bazénu, 29.8.2012
Hlídání také nemám, ale originální hadice již nepoužívám. Od skimeru k čerpadlu mám v zemi PE hadici a na ostatní propojení používám černé jezírkové hadice. Měl jsem problém při použití orig. plastových trnů (někdy hadice spadla). Nyní přecházím na... celý příspěvek >
Mléko (zakalená voda) v bazénu, 27.8.2012
Kromě kontroly pH je dobré také zaměřit pozornost na filtraci. To, že jste koupili filtrační set na 4 m3 za hodinu neznamená, že tak opravdu funguje. Je to závislé na způsobu zapojení, dálce hadic, připojení solárního panelu, převýšení, atd. V... celý příspěvek >
Oleandr - svěšené větve, 27.8.2012
Pokud se ohýbají jen konce větví, může to být nedostatkem vody v obzvláště horkých dnech. Mám keře na úpalu, a když je přes 30 stupňů, musím zalévat 3x denně, jinak začnou ohýbat konce větví (a to ještě před květem).
Jak poznam uzraly plod papriky?, 15.7.2012
Jak funguje badyánová hvězdička? Dne 5.7.2012 jsem natrhala velkou bednu těchto paprik: Lydia, Lungy, Rubinova, Vlasta v zeleném stavu a Fantazie v tmavě fialovém. Hnědý papírový pytel nemám, použila jsem černý, který se dává do odpadkového... celý příspěvek >
Žloutnou rajčata, 12.7.2012
Kriatalon plod a kvet nebo gold? dekuji
Sklizeň rajčat 2012, 6.7.2012
otazka je..Jaky zpusob je lepsi, efektivnejsi?
Co s těmito výhonky u rajčat?, 17.6.2012
Mam rajcata v nadobach 7 a 10l na balkone. Bude pro me lepsi vylomit nebo vest ve dvou vyhonech?(Kvuli mista v kvetinaci)
Rozmístění leknínů, 16.5.2012
Zrovna se tomu dost věnuji, neb jsem rozšiřoval jezírko a rozšiřuji tedy i sbírku leknínů. Obvykle všude píšou, že má zůstat alespoň 1/3 hladiny volná. Ale, co jsem pochopil, týká se to hlavně jezírek, kde jsou i ryby a další rostliny.
Papriky a rajčata na balkon, přesadit?, 16.4.2012
zvlastni a nerozumim tomu, ze vam v malych sadbovacich narostly papriky vice nez me v 200ml kelimkach:(
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika