Příspěvky uživatele - 237.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Název kytičky?, 29.9.2012
Suteru jsem také měl na mysli. Josef.
Poznáte popínavku?, 29.9.2012
Právě Ruscus aculeatus jsem kdysi viděl jako čerstvou výsadbu v lednickém parku, na zimu úplně zakrytou listím. Jak se jim daří dnes, nevím. Nikde jinde jsem ho vysazený zatím nepotkal. V této souvislosti (jednoděložné, řád liliokvěté) mne také... celý příspěvek >
Díra v jabloni, 29.9.2012
Promiňte, ale nechcete tvrdit, že jabloň, která má více než polovinu kmenu suchou, je zdravá? Byl to nejspíše strakapoud velký, možná žluna zelená či šedá) anebo datel černý. Josef.
Tuje Smaragd, 29.9.2012
Každý si může, pokud se je nezná naživo, na internetu vyhledat fotografie živých plotů/stěn jek z Thuja Smaragd, tak z Thuja Brabant. Chtěl jsem sem vložit příklady - odkazy, ale byl by to pouze můj subjektivní výběr; každý zájemce si je může... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika