Příspěvky uživatele - 128.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení borůvek - jak?, 6.9.2016
S mnozenim hrizenim mam taky spatne zkusenosti.Nepusti koreny ani po roce a to jsem ji oddeloval postupne. Odrezaval jsem ji milimetr p milimetru az byla spojena matecni rostlinu jen za "vlasek".
Poraďte odrůdu okurek nakladaček, 23.2.2016
pro nedostatek místa mám léta oboje okurky vertiko a venku, nakládačky harmonie jsou střapečkové tudíš větší sklizeň(za každým listem 3-5 plodů salátové orca.pěstuji v dlouhém dřevěném truhlíku musí se lehce přihnojovat, papriky Ramiro a nějaké... celý příspěvek >
Nakažená máta, 8.8.2013 Obsahuje fotku
Hezký den, moc prosím o radu. Je to asi měsíc možná dva zpátky co se mi na mátě objevily žluté fleky (viz. obrázek). Není to nějaká choroba po které by mohla uhynout? Ještě se chci zeptat jak se správě o mátu mám starat, jak často chce... celý příspěvek >
Díra v jabloni, 29.9.2012 Obsahuje fotku
Prosím o radu, co za zvíře mohlo během 14dnů vyhloubit v kmenu zdravé jabloně díru o průměru 8cm a hloubky 10cm. Díra se poté stáčí dolů. Pod stromem spousta pilin. Děkuji za komentáře.
Naviják na solární plachtu, 20.7.2012 Obsahuje fotku
Ta část u páky je taky T spojka (akorát na jedné straně uřízlá tím pádem je to L) není použité žádné ložisko, vše je do sebe napasované. Ta hlavní trubka má průměr 74mm.Ty trubky jako stojan mají průměr 40mm a jsou svařené, rozměry neudávám já to... celý příspěvek >
Schody do bazénu za babku, 19.7.2012
Materiál je reciklovaný z petlahví-vyrábějí desky, různé hranoly, latě na ploty,  (firmu si najděte na iternetu) šrouby jsem použil potravinářské co snesou slané prostředí, označení kraje schodu jsem zakoupil v prodejně s kobercema, případné... celý příspěvek >
Solnizační jednotka - voda se kazí, 5.7.2012
Jde opravdu o správný poměr soli. My dáváme 3kg na kubík, 21m3 vody se filtruje 3x2hod. bíle zakalená voda znamená vysoké ph.Stačí přidat ph- a mělo by to gungovat. Po dobu než se voda vyčistí nechte ji filtrovat delší dobu.Žádnou další chemii bych... celý příspěvek >
Schody do bazénu za babku, 1.7.2012 Obsahuje fotku
Dlouho jsem hledal na internetu nějakou radu jak levně pořídit schody do bazénu se slanou vodou, ale vše drahéééé.No tak jsem se do nich pustil sám.Materiál mě vyšel cca 1500 Kč, dají se v bazénu umístit kamkoliv, jsou v provozu třetí sezonu a jsme s... celý příspěvek >
Naviják na solární plachtu, 4.6.2012
Ta plachta význam má, vůbec se nevypařuje voda (bez plachty bylo na obloucích a u kolejnic pořád mokro). Teď se nemusí ani doplnit odpařená voda a teplota vody neklesá ani když je chladno.
Naviják na solární plachtu, 4.6.2012 Obsahuje fotku
Líp jsem to nenafotil, jsou to dvě destičky z plastu(doma vyrobené) sešroubované dvěma šroubkama z plastu ty jsem koupil v OBI a pásy ty jsem přišrouboval nerez šrouby.Nožičky jsou svařené tento plast se nedá slepit, jsou to trubky na rozvod... celý příspěvek >
Naviják na solární plachtu, 2.6.2012 Obsahuje fotku
Jde mi to jen po jedné fotce.
Naviják na solární plachtu, 2.6.2012 Obsahuje fotku
Další foto
Naviják na solární plachtu, 2.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád přidám taky jeden tip. Udělal jsem si naviják z novoduru a aby se teplem neprohybal, je uvnitř zabudovaný čtyřhranný jekl, ten je uložen v silonových čepech. Protože mám slanou technologii tak by mi kovový oxidoval. Je v provozu už tři... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika