Příspěvky uživatele - 218.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bohemia nepřekonaná, 29.9.2012
Letos šly plody ze stromu skoro o celý měsíc dříve (sklízím kolem 2. - 8. 10.), než obvykle - byly plně vyzrálé, stopka šla oddělit od větve snadno, dost jich bylo letos poškozeno hmyzem a ptactvem a následnou hnilobou, ale dnes jsem koukal a listy... celý příspěvek >
Elena, 28.9.2012
Pane Petře, rád bych byl udržovatelem oné Vlašky, ale ty pochybnosti, zda je to opravdu ona - kupována byla jako Vlaška, "papírově" taky v pořádku, ALE! Nesedí tam některé věci včetně doby zrání, takže jsem ohledně pravosti této odrůdy na... celý příspěvek >
Elena, 27.9.2012
Diskuze kolem Eleny mě dost zajímá - letos jsem ji poprvé ochutnal (pouze jeden plod, který z cca 20 vydržel na stromku), takže hodnotit zatím nemohu.
Co vysadit za česnek?, 25.9.2012
Ano, neměl by být problém.
Jablon Gravštýnské, 23.9.2012 Obsahuje fotku
Grávštýnské, Grávštýnské... Zavřu oči a vidím jenom tahle jablka - třetí týden jejím nic jiného, úroda letos neskutečná, každý týden z jednoho stromu kolem 120 kg. Plody jsou letos velké a pěkně vybarvené, krásně voní. Chuť opravdu vynikající, akorát... celý příspěvek >
Kdo ví, co to bylo tenkrát za višně, 23.9.2012
Morellenfeuer se mi nezdá silně kyselá - chuť hodnotím jako "višňovou osvěžující" , žádný extrém.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika