Příspěvky uživatele - 180.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolik utáhne travní traktor? Aneb universálnější pomocník na zahradu, 11.7.2011
Já mám nějaký obyčejný rider 11,5HP 180kg. Dal jsem na něj kouli z auta. Přívěs plný hlíny tahá po rovině v pohodě (přívěs váží 200kg hlína asi 300kg). Když je suchá tráva, je schopný se i postavit na zadní, jen aby vytáhl přívěs z nějaké díry. Když... celý příspěvek >
Mochna - trvalka?, 23.6.2011
Mochen je velmi mnoho druhů od dřevitých po bylinné, které mohou zaplevelovat zahradu. Jaký je druhý název mochny?  Irena
Skalničky - jižní svah, plné slunce, 23.6.2011
Výbornou skalničkou stále zelenou je růžově kvetoucí ožanka kalamandra, která je jednou z nejlepších léčivek na žaludeční problémy. Z dalších rostlin by zde rostla levandule úzkolistá, třemdava bílá,,perovkije lebedolistá, mateřídoušky atd. bylinář... celý příspěvek >
Oprava sekačky, 17.6.2011 Obsahuje fotku
Briggs a Stratton 35 Classic je klasický sekačkový motor, ale byl navržený i např pro lištové sekačky. Asi má mohutnější klikovku a nastartovat bez listu lze. Motor Tecumsech-taky ze sekačky mně nastartovat bez listu nejde. Nevím, kde udělali... celý příspěvek >
Koljuška tříostná, 9.6.2011
Kde se dá sehnat koljuška tříostná a jaké máte zkušenosti s jejím chovem? Děkuji Kateřina
Jaké rybky chovat, 9.6.2011
Pokud je malé jezírko doporučuji chovat ohrožené ryby z naší přírody, kterým hrozí vyhubení a stále nejsou chráněny zákonem. Jsou to slunka obecná, která byla vytlačena z původních lokalit agresivní střevličkou východní, dále hořavku duhovou, která... celý příspěvek >
Žaludeční nevolnost, 30.5.2011
Ostropestřec mariánský se používá na játra a používají se semena a ne listy.Bude to nejspíš čubet benedikt nebo artyčok kardový. Jinak na žaludeční potíže je nejlepší ožanka kalamandra a pelyňků boží dřevec nazývaný téké   ... celý příspěvek >
Léčivky tradiční čínské medicíny, 28.5.2011
Paní Milado semena řepíku Agrimonia pilosa jsem sehnal v botanické zahradě v Plzni.  bylinář Vláďa    vlada.vytasek@centrum.cz
Rdesno mnohokvěté, 28.5.2011
Prosím o sdělení jak rozmnožit rdesno mnohokvěté, když netvoří v našich podmínkách semena a řízek z rostliny, který jsem nechala zakořenit ve vodě mi uhnil. Děkuji všem pšstitelům za případné rady. Venuše
Perilla - kde se dá v ČR sehnat?, 27.5.2011
Myslím že je daleko lepší perila než nějaké pochybné kapky. Dan
Rdesno mnohokvěté, 23.5.2011
Horší je že někteří prodejci záměrně prodávají jiné popínavé rdesna jako léčivku. Stalo se mi to na prodejní výstavě Flora Olomouc u pavilonu A, kde mi prodejce z velké zahradnické firmy Pražák z Droždína u Olomouce záměrně prodal za 80 Kč jiné... celý příspěvek >
Rdesno mnohokvěté, 21.5.2011
Prosím o sdělení kde se dají získat sazenice vynikající léčivky Rdesna mnohokvětého He-shou-wu, které v našich podmínkách netvoří semena. Je to nejlepší léčivka na vlasy kde blokuje přeměnu testoteronu na dihysdrosteron a tím jako jediná léčivka... celý příspěvek >
Pěstování rozmarýnu, 13.5.2011
Přemokřený substrát, chce to vyměnit hlínu. Vlasta
Kvetení a pohlaví schizandry, 9.5.2011
Klanoprašku množím odkopky, se semen jsem ji nezkoušel pěstovat, věřím však bylinářům o generaci starší, že ze semen vypěstované sazenice jsou velmi různorodé, některé normálně plodí, jiné že mají pouze samčí nebo samičí květy a neplodí. Jinak jsem... celý příspěvek >
Kvetení a pohlaví schizandry, 30.4.2011
Klanopraška je dlouhověká trvalka kterou, pěstuji již od roku 1991 a plno plodů měla až po 4 letech. Pro užívání je lépe plody naložit do medu než do cukru. Po 10 ti letech je potřeba provést zmlazení, aby znovu lépe plodila. Jinak žvýkání listů... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika