Příspěvky uživatele - 180.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Perilla - kde se dá v ČR sehnat?, 5.11.2011
Je to divné, ale léčivá perila křovitá má krásně fialovočervenou barvu. Pěstuji ji již mnoho let a žádná ze sazenic nebyla zelená. Nevěřím prodejnám typu Baumax atd klamou veřejnost. Např. prodávaná šanta kočičí bývá většinou šanta faseniova. bylinář... celý příspěvek >
Smutnice v pokojových květinách, 16.10.2011
Prosím jak zlikvidovat smutnice u pokojových léčivých bylinách, které nemají rádi přeschnutí půdy, chemii používat nemohu a žluté lepové desky pomáhají jen částečně a parazitické hlístice se na několik rostlin nevyplatí.Potřebuji nějaký biologický... celý příspěvek >
Voňatka citronová, 15.10.2011
Koupila jsem si na Floře sazenici citronové trávy (voňatka citronová) Prosím o sdělení jak se o tuto léčivku starat přes zimu. Přátelům, kteří ji pěstovali v létě prospívala venku na záhoně, ale doma jim přes zimu uhynula. Děkuji Sandra
Mišpule, 8.10.2011
Prosím o sdělení jak zpracovat plody mišpule, mají se nechat promrznout? Děkuji Kateřina
Smil písečný, 4.10.2011
Prosím o sdělení jak se dá úspěšně pěstovat smil písečný a kde se dá na Moravě sehnat. Kdysi jsem ho měla z Markvartic, ale po 3 letech mi uhynul nevím proč a do Markvartic 270 km se již bez auta nedostanu. Je na Moravě nějaký úspěšný pěstitel, který... celý příspěvek >
Semena bylin, 2.10.2011
Semena běžných léčivek dodává Seva Valtice, méně běžné druhy se dají sehnat v botanických zahradách, kde je získávám již několik let.  Vláďa vlada.vytasek@centrum.cz
Pěstování pohanky, 30.9.2011
Pěstování pohanky je velice snadné, roste v každé půdě a je to krátkověká rostlina takže ročně můžete sklidit i několik sklizní ročně. Nejúčinější částí rosltliny je květ, který obsahuje nejvíc rutinu.  Vláda  ... celý příspěvek >
Jste také fandové do bylinek? - kašel, 20.9.2011
V bytě se dá pěstovat lipia dulcis, kterou používali Aztékové na nachlazení. Vláďa vlada.vytasek@centrum.cz
Jste také fandové do bylinek?, 20.9.2011
Majoránka zimu venku nepřežije, jinak je t o trvalka, kamarád jí dává na zimu do zahradního domku za okno kde v zimě topí a tak domek nepromrzne a v zimě si jí dává čerstvou do zabijačky. Doma za oknem kde je vyšší teplota je to trochu... celý příspěvek >
Plectrantus rýmovník, 12.9.2011
Prosím o sdělení jak používat pokojovou léčivku plectrantus, které se říká lidově rýmovník. Jsou všecnny druhy plectrantusu léčivé nebo jen jeden druh.?  Šárka
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 29.8.2011 Obsahuje fotku
Ptal jste se na cenu fiskarse, stojí asi 800korun. Já mám klasický rýč. Zatím slouží, jen se po roce zlomila plastová rukojeť. Fiskarse bych asi neužil, ale líbí se mi jeho praktický tvar. Teď mě u nás v železářství zaujala kopie pod názvem JOBIextra... celý příspěvek >
Aromatické polokeře, 21.8.2011
Smil italský synonymum úzkolistý se prodává celkem běžně pod názvem kari koření. Přezimuje pouze když je mírná zima a dobře zakrytý. Nejlepší je semenáč, který lépe a hlouběji zakoření. Sazenice z řízku vypěstovaná má mělký kořenový systém a obyčejně... celý příspěvek >
Čím sekat 3000 m2 max 1 x za měsíc?, 1.8.2011
teď jsem koukal na DZS125, ta by byla na 3000m2 tak akorát.
Ostropestřec mariánský, 31.7.2011
Na epilepsii je nejlepší čaj z lusek se semeny měsíčnice vytrvalé (Lunaria rediviva)   Semena ostropestřece mariánského jsou lepší na játra než propagovaný Flavobion   bylinář Vláďa   vlada.vytasek@centrum.cz
Kolik utáhne travní traktor? Aneb universálnější pomocník na zahradu, 16.7.2011
hřídel musí být dimenovaná na váhu rideru (200kg) + váhu řidiče(100kg) + váhu plného koše mokré trávy (200l). S takovouto zátěží rider denně jezdí. potřebná svislá síla je menší než hmotnost vleku. např. rukama utlačím tunové auto, ale neuzvednu... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika