Příspěvky uživatele - 148.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Angrešt - řízkování, 9.2.2013
Podobne ako vy, tak aj ja mam podobne uvahy. Mam v plane vysadit väcsie mnozstvo stromcekovych egresov, vrublovanych na jostu.  V jeseni roku 2011 som dal zakorenit vela odrezkov, ktore mi minuleho roku pekne zakorenili, cast z nich som... celý příspěvek >
Bifteková rajčata, 5.2.2013
Podívejte se zde.
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 4.2.2013
Neviem ako to chodi v skolkach ako su napr. fytos, plantex a pod., no aby tam pracovnici navliekali menovky, len tak od brucha kde pride, mi pride nepripustne a zaroven trosku usmevne. Myslim Pan Wimpi, ze to s tymi sezonnymi pracovnikmi trosku... celý příspěvek >
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 4.2.2013
Len dodam ze ja som si ich samozrejme, tak ako vsetky ostatne rastliny vypestoval zo semena. Preco by niekto predaval sadenice Toro, Tipo a pod., pod menom Tornado nejako nechapem, nakolko semena tychto odrôd, su podstatne drahsie,
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 4.2.2013
Trosku odbocim od temy, ale velmi ma prekvapilo vase hodnotenie Tornada, ja som ich prestal pestovat, hlavne kôli fadnej chuti, strukture plodov, praskaniu, a vseobecne z odrôd co som vyskusal, bola jedna z najhorsich, a to som jej daval sancu asi 3... celý příspěvek >
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 3.2.2013
Takze ja to mam tento rok takto, z osvedcenych len: Ambros F1, Bejbino F1, Dona F1. Po prvy krat na skusku: Beefmaster F1, S.Marzano 3, a mozno aj Torino F1 (ked sa mi ho podari zohnat). Pocitam s vypestovanim 30 sadenic + 6 rastlin na... celý příspěvek >
Kapusta - zelí, odroda Predzvest, 3.2.2013
 
Kapusta - zelí, odroda Predzvest, 2.2.2013
Samozrejme ze nie, ide o skoru kapustu. Kde ste sa dopracovali k tejto odrode?
Kapusta - zelí, odroda Predzvest, 2.2.2013
Mna by napr. zaujimali celkovo skusenosti a poznatky, co sa tyka pestovania neskorych (krouharenskych) odrôd, na tomto fore je o pestovani kapusty (zeli), toho velmi malo.
Pěstování rajčat 2013, 2.2.2013
Pre toho kto nema na vysev truhliky, celkom dobry napad. Kazdopadne asi bude treba pouzit hranate pet flase.
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 1.2.2013
Vyzera to fajn. Len taka otazocka, kde si dodatocne znacite, aka je odroda cerveny rybiz XII?
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 29.1.2013
Výsledky degustace ÚKZÚZ ZS Lysice, konané dne 29.11.2012. Tu je odkaz. Tu je top15. 1 Rubín  2 Admirál  3 Topaz  4 UEB  5 Meteor  6 Sirius  7 Orion (UEB)  8 Red Topaz (Žel.)  9... celý příspěvek >
Nove Pluoty kombinuju jedinečnu chut marhule a slivky, 28.1.2013
No ked uz ich Jan Pestitel porovnal, tak ja mam presne opacny nazor, zavarenym marhuliam, sa podla mna nevyrovna nic, u mna to je top ovocie (ci uz zavarene, susene alebo cerstve).
Rozdíl mezi Ringlí a Blumou, 24.1.2013
Vyzera to tak ze tie za 15zl su semenace, aspon sa nikde neuvadza podnoz.  No aj tak si myslim ze ceny su celkovo lepsie ako u nas, sadenice vinica za necele 3e sa mi pozdavaju.
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 23.1.2013
Tiez to bolo pre mna prekvapenie. Napr. odroda Sirius na 20 mieste, hm...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika