Příspěvky uživatele - 102.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejchutnější odrůdy jabloní - jaké to jsou?, 20.9.2012
P. Botička, pí Faltová, I ty nejvzácnější odrůdy se dostanou na trh. Podívejte se do podzimní/zimní nabídky fy Sieberz, je tam nabídka stronků červených jablek z vnějška i uvnitř odrůda Redlove Circe, Redlove Odysso. I firma Starkl nezůstala pozadu a... celý příspěvek >
Vadnutí a uschnutí letorostů a plodonošů, 20.9.2012
Vrátím se kpůvodnímu vláknu. Před časem, v době výsadby mojí zahrady jsem měl stejný problém jak uvádíte. Zavolal jsem i rostlinolékaře, skoumal -hledal dirku pod prvním zvadlém lístku zda tam není vpichlé vajíčko nějakého škůdce. Nič. Spály a... celý příspěvek >
Vhodný opylovač pro Elstar, 20.9.2012
Vhodnýmk opylovačom bude téměř každá diploiní odrůda
Redlove, 17.9.2012
Dobrý den Toto téma mne též zaujalo. Po chvilce hledání jsem našel i RedLove Odysso (zimní) a RedLove Circe (letní) po 855.-Kč. U p. Starkla je teď Redlove 1Circe + 1 Era za 39 €.. Včel mám plnou zahradu - 15 úlů, nemám obavu. Pěkný... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika