Příspěvky uživatele - 175.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hybrid a F1, 6.8.2013
Tak som si dal tú námahu odskúšať potomstvo z Tornáda F1,  teda F2 a v marci som zasadil do fóliovníka vlani zakvasené a usušené semena. V máji vysadené  -  50 koreňov na záhradu a pre porovnánie vedľa aj Tornádo F1. Na počudovanie... celý příspěvek >
Kvalitní český česnek, 11.10.2012
Aj na Slovenskú sa dájú kúpiť kvalitné odrody slovenského cesnaku  Záhoracky, Mojmír, Japo, a mnohé krajové odrody, ktoré pestujú naše babičky po dlhé roky, skúste zahradkárske potreby, alebo tržnice v supermarketoch je naozaj len z číny a... celý příspěvek >
Česnek u pacibulek, 19.9.2012
Manželka ich sadí pred zimou, keď aj ostatný cesnak niektoré narastu jednostručkové a niektoré sa rozdelia na stručiky, sú o malo manšie než cesnak dopestovaný zo strúčikov tie jednostručíkove rád lupem na zabíjačku, menej sa narobím.
Roubování rajčat, 17.8.2012
Ja som to skúsil asi pred 10 rokmi výsledok bol pár paradajok a zemiaky normálne ako okolité v zemiakovišti, navrubľované paradajky plesni podľahli o niečo neskôr ako zemiaky, vrúble som použil odtrhnuté vyhonky z paradajok, nie je to žiaden zázrak,... celý příspěvek >
Melouny - černá hniloba?, 16.8.2012
Je to čierna hniloba,  mne v začiatočnon štádiu pomohol  Kuprikol,  aj keď nerád striekam, je kontaktný. Chemické postreky a hnojiá znížujú podiel antioxidantov a to je je vážny dôvod zvyšovania rakoviny, bio mlieko má o 60% viac... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika