Příspěvky uživatele - 230.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mountfield nebo Vari, 10.9.2012
Nad tímto jsem znovu popřemýšlel a kdyby se jednalo o mě, tak by jsem chtěl, aby se manželka přímo nebo nepřímo zeptala.Buď s odvoláním na jejího kolegu, co by jsem mu doporučil, nebo poslat někoho komu může věřit, že to nevykecá, co by mu doporučil... celý příspěvek >
Mountfield nebo Vari, 10.9.2012
P.S.-v novinkách by jsem byl opravdu opatrný, platí to všude, počkat až se přežene první nadšení a objeví se závady, protože praxe zkušebnu nenahradí.Občas na mě vyjde testování vrtáků nebo závitníků a sami obchodníci se diví, že ve zkušebně to bylo... celý příspěvek >
Mountfield nebo Vari, 10.9.2012
Vari je nejlepší volba a skvělá kvalita a srovnávat to s mountfieldem nikdo nemůže myslet vážně.Měl jsem dvoutakt, a jen z důvodu nevyužití jsem ho prodal se závažím, lištovou sekačkou, rotavátorem,pluhem a vozikem za 25tis.,ale rád na něj vzpomínám,... celý příspěvek >
Sekačka, 10.9.2012
Promazat lanka a táhla, vyčístit šasi+prostřik silikonovým olejem(před stříkáním nabrousit kudlu a taky stříknout),výměna oleje je na zvážení-vyměnit na podzim, nebo nechat vysrážet vlhkost do starého a po zimě vyměnit?Já měnil na podzim.Vyčistit... celý příspěvek >
Žací struna, 10.9.2012
Tak jsem dotestoval duolinku a pro mě nepoužitelná, co nemá hranu-neseká.Pro slabší křoviňáky bude dobrá, přímo skvělá, ale bohužel nesekám jen čistou travinu a bez hrany to fakt nejde.Takže další bude hranatá, asi bison-černá, už ta oranžová by... celý příspěvek >
Honda 2417, 10.9.2012
Děkuji hlavně poslednímu odkazu, úvod skvělý, dělaĺ jsem se slovákem a bylo to báječný, ta sranda co jsme zažili mě dnes chybí, škoda,že naše dcera této řeči už nerozumí, je ji patnáct.K věci-nevím přesně u koho si nechal briks vyvinout... celý příspěvek >
Honda 2417, 9.9.2012
S hondou jako celkem nejde nic srovnat, takže jsem původně nechtěl ani reagovat, ale když se ptá bývalý bratr slovák, tak by jsem asi měl, když už jsme je svedli z pastvin do průmyslových zón(prosím s nadsázkou, nekomentovat).Honda dělá vývoj,... celý příspěvek >
Výběr sekačky - srovnání, 9.9.2012
Ta stiga je fakt dobrá volba.
Plně syntetický olej na mazání řetězu?, 9.9.2012
Syntetika je luxus, ale když mě došel olej a potřeboval jsem ještě jednou doplnit nádobku, tak jsem použil polosyntetiku a to byla jiná káva, to opravdu mazalo, řetěz jen ševelil, takže doporučuji, jen u husky jsme u řidšího oleje měli potíže, že... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika