Příspěvky uživatele - 241.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr křovinořezu pro různorodé pracovní podmínky, 27.4.2008
Klidně i Marunaku TH43 stojí něco málo přes 10 tisíc, a výkon na takovouto plochu je dostačujíci a máte i velmi velkou rezervu. Za takovouto cenu bych asi neváhal... protože konkurence v obdobné ceně je o řád níž. S pozdravem Mára
Křovinořez Stihl x Husqarna x Stiga na 3200m sajgonu, 26.4.2008
Přeji dobrý den, Stigu SB 52 vlastním a sekám s ní horskou louku - ktčince, drny, maliní 5000m2. Mám ji už 2 roky a zatím bez sebemenších problémů, samozřejmě to neni stihl nebo HQ, ale ty jsou, jak píšete už cenově někde jinde, osobně si myslim že... celý příspěvek >
sekacky Mountfield nebo jine, lepsi?, 21.10.2007
Moje zkušenosti: dobré sekačky, ale za velmi vysoké ceny, u konkurence za stejnou cenu pořídíte lepší. Kdybych nakupoval já poohlídnu se po konkurenci jako Electrolux (partner, HQ, Jonsred...atd..), Dolmar a AL-KO, Honda, Stiga a popřípadě jiné... celý příspěvek >
Jaký křovinořez do 10000 Kč?, 20.10.2007
Oleo mac radši vůbec nebrat - ušetříte a hlavně předejtete spoustu problémům
Jaký křovinořez do 10000 Kč?, 10.10.2007
Dobře, tak teď je jasné, že velký výkon nepotřebujete. Na výběr tedy buď Marunaka GX35 SET, která stojí kolem 12 tis, ale na internetu se dá sehnat i za 10 tis, na to že je tam 4-tak honda je to velmi dobrá cena - přednosti - vyrovnaný chod, menší... celý příspěvek >
Jaký křovinořez do 10000 Kč?, 9.10.2007
Tak jsem hledal co to šlo a v této ceně jsem nalezl Marunaka GX35 SET za 9990...4-taktní motor Honda..))) no a pak Marunaka TH43DX za 10 380 2-takt Kawasaki záleží na co chcete stroj používat, protože cena neřekne vše S pozdravem Mára
Výběr elektrické pily, 2.10.2007
Supr..)) také by mě velmi zajímalo srovnání těchto dvou pilek. Přeju hodně štěstí při porovnávání ;) S pozdravem Mára
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika