Příspěvky uživatele - 72.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kořeny ořešáku, 15.5.2019
Náš soused zasadil ořešák 3m od našeho plotu - zatím je malý- cca 2m, koukám na něj z kuchyňského okna, ale obávám se, že za pár let to bude velikám, který nejen, že bude hodně stínit, ale zda i jeho kořeny neprojdou až k nám na zahradu? O listí... celý příspěvek >
Hloubka kořenů - Habr převislý - betula pendula, 15.5.2019
Dobrý den, koupili jsem si krásný habr převislý - kmen už cca 9-10cm cm silný, výška kmene 2,20m plus nad ním již krásně převisající větve, udělali jsem jámu cca 50cm do hloubky a dále už to je problém-narazili jsme na skálu-opuku - můžeme tam... celý příspěvek >
Habr - plíseň?, 8.9.2016
Děkuji, zálivku zkusím zvýšit a pokud by to byly svilušky, co s nimi, postřik? Který? Děkuji. M
Čím nechat popnout opěrnou zeď?, 8.9.2016
děkuji  moc za Vaši reakci a radu, nakonec dám přeci jen přednost stále zelenému skalníku, ale asi vzhledem k prostorové "náročnosti", jak píšete, vynechám ve spodním pásu ovocné keře... M
Čím nechat popnout opěrnou zeď?, 6.9.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se poradit, jestli uvažuji správně. Na zahradě jsem z určitých důvodů postavil 1,25 m vysokou a cca 11 m dlouhou opěrnou zeď ze ZB 20. Zeď jsem penetroval a natáhl flexy lepidlem s perlinkou. v tuto chvíli řeším oplechování... celý příspěvek >
Co se objevuje v trávníku?, 6.9.2016 Obsahuje fotku
bohužel nedokáži připojit více obrázků pod jeden příspěvek.
Co se objevuje v trávníku?, 6.9.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, v loni založeném trávníku se mi čím dál více objevují "symetrické" kruhy jakože spálené trávy, vůbec celý trávník je takový do "žluta"...domácí zvířata nemáme, nevíte, co to může způsobovat, popřípadě, co dělám s trávníkem špatně?... celý příspěvek >
Habr - plíseň?, 6.9.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, loni na podzim jsem vysadil 8 ks habru - sazenice cca 1,2m, letos z jara jsem vsechny zakratil na cca 25 cm, všechny sazenice hezky obrazily. Poslední 2-3 měsíce pozoruji, že jedna po druhé zbarvují listi až do rezava a prvotní zelená je... celý příspěvek >
Úprava travní plocha, 9.6.2016
Děkuji Martine, máte pravdu, hlavní otázka se trochu vytratila, ale na tu jste mi odpověděl již v prvním příspěvku. Co obnáší pojem aerifikace a pískování? nebráním se prakticky mičemu, co bude zaručovat úspěch, tedy krom položení nového... celý příspěvek >
Úprava travní plocha, 9.6.2016 Obsahuje fotku
dobrý den, děkuji Vám i všem ostatním za odborné názory, kterých si moc vážím, protože sám jsem na zahradě spíše kozlem... Půda je snad těžká černozem, či jak se to nazývá. Pozemek je v části výsevu trávy dorovnávaný jílem a na ten navezeno a... celý příspěvek >
Úprava travní plocha, 24.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, loni jsem si nechal "odbornou" firmou založit cca 300m2 travní plochy. 50 metrů položeno koberci, zbytek vyset. Na podzim jsem byl s trávníkem max spokojen, "čistá, hustá, zelená, plocha s jednotným složením. Bohužel v tuto chvíli mám... celý příspěvek >
Znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?, 28.4.2016
Já jsem kamenným kobercem dělal staré ošklivé schody, pracuje se s tím výborně, důležitá je příprava podkladu a hlavně si udělat dobře šalování pokud je potřeba, protože pokud aktivujete praskyřici máte pul hodiny než začne tuhnout. Dnes je firem,... celý příspěvek >
První řez habru, 15.2.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, omlouvám se za mou otázku, předem musím říct, že jsem absolutní laik... V loni v říjnu jsem zakoupil 8 kontejnerových sazenic habru obecného s cílem výsadby na živý plot. Rostliny byly cca 1 m vysoké - stav ze... celý příspěvek >
Jak zpřírodnit břeh foliovaného jezírka, 15.9.2014
To jsem četl snad stokrát :-), ale po roce přišel další "geniální" nápad a to rozšíření jezírka o jakousi kořenovku. Tím mi vznikl mezi oběma jezírky takový menší chodníček z folie a na ten jsem právě dal rohož. Vypadá to hezky a kočičkám po folii... celý příspěvek >
Jak zpřírodnit břeh foliovaného jezírka, 15.9.2014
JO jo, uvádí se životnost 3 roky, ale pevně doufám, že se rostliny natolik rozrostou a vytvoří tak souvislý pás zeleně. Navíc jsem z části vykopané zeminy na jedné straně vytvořil skalku na které se trvalky natolik rozrostly, že zasahují až ke... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika