Příspěvky uživatele - 78.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jiná podnož než myrobalán, 24.3.2015
a Hargrand nebo Harcot na ZR nebo St.Julienu tam mají? Chtěl bych koupit některou z těchto odrůd na zmíněných podnožích, což je docela problém. Jelen
Špatné Ph pro hrušku?, 24.3.2015
Hrušně si z člověka někdy fakt dělají legraci, stalo se mi několikrát, že první dva či tři roky neměla skoro žádné přírůstky a pak se najednou rozjela, v poslední době mi to udělala Špinka, trápím se už s druhým stromkem Bohemicy. A naopak mě... celý příspěvek >
Akane - perla podzimu, 16.9.2014
Stromek Akane jsem předloni koupil na MM106 v Želešicích u Urbana. Jelen
Švestka Jojo, 20.8.2014
Když se nechá pořádně dozrát, tak ta chuť úplně špatná není, jsou dle mého horší(i když pravda, spíše ty dříve zrající). Daleko horší je náchylnost na monilia laxa(nebo co to přesně je) a moniliovou hnilobu.  Jinak letos obecně je snad... celý příspěvek >
Pozdní slivoň Presenta, 23.7.2014
a já je mám přiroubované na dvou stromech, vloni totálně přeplodila, letos navzdory tomu nasazeno ok, stejně jako předloni. Bydlím několik km od Miloše V., takže žádný jih Moravy či Polabí. Plodnost jako problém tedy rozhodně nevidím, možná potřebuje... celý příspěvek >
Neznámé třešně, 2.7.2014
Co je to za odrudu nevím, ale řekl bych, že je to ta samá, která tady u nás nacházím na kopcích na pastvinách. Chci vzít roub, chutná docela dobře. Napoleonka to podle mě není. Jelen
Granát - vhodná odrůda zrající mezi rannými a pozdními třešněmi, 27.6.2014
Včera jsem ochutnával dozrávající Germerdorfskou, výborná. Další celkem zapomenutá odrůda, která by zasloužila více pozornosti, nevím o tom, že by se dala koupit. Jelen
Nemocné slivoně, 3.6.2014
Podle mě to jsou mšice jednoznačně. Jelen
Květopas, 10.12.2013
To si pište. Květopas neřeším, i když jeden rok mi na stoletém bohatě kvetoucím Grávštýnu skoro nic nezbylo(a důvodem byl květopas), ale pilatka opravdu dokáže zničit celou úrodu. Letos mi na velkém stromu Černošické, který se těžko ošetřuje, díky... celý příspěvek >
Slivoň Anna Späth, 4.10.2013
Tak jsem včera ochutnal první dva(jediné) plody Anny Späth. Těžko dělat závěry, nicméně první chuťový dojem je pozitivní. Zatím bych ji řadil k tomu chuťově lepšímu. Uvidíme v dalších letech.
Akane - perla podzimu, 3.10.2013
Koupil jsem stromek Akane vloni v Brně-Želešicích u Urbana. 
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 20.8.2013
Letošní rok je u mě dost kalamitní z pohledu škod způsobených hryzcem(nebo možná i jinými potvorami). 4 mladé jabloně jsem už vytáhl ze země bez kořenů, mezi nimi i několikaletou Bohemii Gold. Další dvě několikaleté jabloně zatím bojují. Říká se, že... celý příspěvek >
Rumunské švestky, 13.8.2013
Taky jsem se před několika lety nechal zlákat ke koupi T.G. Krásný stromek, letos má první plod. T.G. to ale určitě není, ten jediný plod už dozrává, T.G. v tuto dobu ještě má být zelená... Ani tvarově to neodpovídá. Možná by to mohla být Čačanská... celý příspěvek >
Čačanská rodná, Katinka, 3.7.2013
Stejnou situaci jsem zažil na svých stromech také, třeba na Eleně. Některé větve mají listy v podobném stavu(ne tak moc), další větve maji listy čisté. Také by mě zajímalo, o co jde. 
Obaleč švestkový - 1. generace, 28.6.2013 Obsahuje fotku
Přidávám se taky, Jojo - stejný problém. Kromě toho na listech některých švestek zaznamenávám další problém, viz. fotka. Nerovnoměrně a to jak na jednotlivých stromech, tak na jednotlivých větvích.  Teď nemyslím dírkovitost, která tam je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika