Příspěvky uživatele - 82.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Domácí ořechovice, 20.8.2012
Orechy zbierame aj o takomto čase a dávame luhovať. Nedajú sa krájať, ale kladivom ich potlčiete a je to to isté a samozrejme chutné. Obľúbené aj u žien ktoré majú nos na likér. Odporúčam všetkým. Nazdravie...
Jaké odrůdy do podkrkonoší, 24.11.2011
Prajem dobrý deň, chcem sa Vás opýtať, aké máte u Vandy skúsenosti s fyziologickou pihovitosťou? Chcel by som ju vysadiť, ale táto skutočnosť ma odradzuje. Ďakujem za odpoveď. Ján H.
Odruda?, 30.7.2010
Ja si tiež myslím, že to je Astrachan biely. Stará ruská odrôda, vysoko mrazuodolná, kedysi bola na Slovensku dosť rozšírená, teraz už len sporadicky. Dobrá je na letné kompoty a presnidávky, ale i na priamu spotrebu, chuť je kyselkavo osvežujúca,... celý příspěvek >
Dovolenka - ako poriešiť zalievanie?, 16.7.2010
no neviem, susedu mám 85 ročnú babku a nechcem ju zaťažovať... ostatných nepoznám... skúsim s tou "napáječkou pre slepice", či to bude fungovať... vďaka za nápady...
Dovolenka - ako poriešiť zalievanie?, 12.7.2010
Dobrý deň prajem! Mám taký menší problém... pestujem paradajky na balkóne, mám pekné rastliny, pekné plody, ale prichádza dovolenka a neviem ako mám poriešiť ich zalievanie. Susedov nemám nejak zvlášť dobrých, bývam tu krátko, ani by som nechcel... celý příspěvek >
Paradajky - Rajčata - opelenie, 24.6.2010
Chápem..ach, keby som ja tiež prišiel k nejakej záhradke...:))..to by som tiež takto prežíval... tak čo už, zatiaľ budú paradajky na balkóne, možno někdy příště...:)))
Kurací - slepičí hnoj, 8.6.2010
Je vhodný kurací hnoj, prípadne vodou rozriedené kuracie exkrementy k hnojeniu paradajok a paprík? dik za odpovede...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika