Příspěvky uživatele - 209.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podnoze, 8.4.2014
Tak na bsb 1 mam goldrich. Ale me slo spis o to, jestli se mi tam bude merunkam na myrobalanu darit.
Převodovka zahradni sekačky - olej, 22.10.2013
Na šnekový převod hypoidni olej, někdo kdo má mf70,by Vám ho mohl dát.A co se týká motoru, tak SAE30 je do zahradní techniky, ale pokud chcete celoroční(což nemá u sekačky význam),tak je to 10W30,nebo 5W30,protože máte vzduchem chlazený a rozstřikem... celý příspěvek >
El. centrála, diskuze, výkon, typ, 19.8.2012
To mě právě utáhne ten 2200max. taky, a s menší spotřebou, a navíc platit litr za kolečka se nevyplatí.
Kompresor Gude, 19.8.2012
Jen větší nádoba nepomůže, pokud je kompresor stejný, což jsem taky viděl, do3500kč se toho moc řešit nedá.A když chce někdo něco lepšího, sáhne po dvoupísťáku.
Hecht 927, levná jednoručka, 12.8.2012
Ještě důležitá pozn. Několikrát v jiných diskuzích padlo, že značky jsou také poruchové a mají nedostatky. To je dané údržbou a obsluhou, nic není nezničitelné, ale to hlavní - hodně diskuzí je o požadavku porovnání výběru mezi několika značkovými... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 12.8.2012
V podstatě jste to vystihl. Napřed bylo dřevo nutnost, neboť odebíralo čas a pilu jsme měli jen o něco silnější, než 927, Homelitku XL, ale řezala bez jediné závady. Postupně mě dřevo začalo bavit, vážím si ho, zpracuji je i tam, kde je jiní... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 5.8.2012
Znám dost bývalých profesionálů, ani jeden nemá čínu. Už to něco naznačuje. Elektronika na pilách je v současné době risk jít s dobou. Ale pila není auto a vyžaduje max spolehlivost. Šunt to není, ale šunt to bude později kopírovat, jako 4 kolky a... celý příspěvek >
Problem s Dolmar 340, 4.8.2012
Tak ať jste spokojen a ozvěte se.
Motorový křovinořez Solo 109 B, 4.8.2012
L bylo třeba obohatit, otočením proti chodu hodin. To jste nakonec udělal sám. H se nastavují max povolené otáčky motoru. Já nastavuji nepatrně pod tuto hodnotu. Základní nastavení je výchozí nastavení po výměně, nebo kompletním čištění karburátoru.... celý příspěvek >
Problem s Dolmar 340, 4.8.2012
Důležité je, že jste použil vhodný do 4T vzduchem chlazeného. Ten druhý je lepší.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika