Příspěvky uživatele - 63.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov krocanov, 10.10.2014
Dobrý den, mluvíte tady o těch velkých brojlerových krůtách? Tento rok sme si pořídili černobílé krůty, tzvn pastevecké. Porážkovou váhu by měli mít cca 6-8kg. Zkmíme šrotem, brambory atd. Příští rok jsme plánovali koupit bílé brojlerové. Byly mi ale... celý příspěvek >
Slepice žere vejce, 29.9.2014
Taky mě trápí tento problém. Už půl roku jsem kloudně nesebrala vejce, a to chodím kukaň pravidelně kontrolovat, jsem doma na mateřské. V líhni nám pán radil, ať jim vyloženě podesteleme skořápkami. To mají a stejně je žerou, můj postřeh ale je, aby... celý příspěvek >
Co je to za kytku?, 20.9.2014
nejvíc to vypadá na turan karvinského
Co je to za kytku?, 15.9.2014 Obsahuje fotku
našla jsem ještě toto
Ráda bych znala název květiny, 14.9.2014
luštěnice trnitá?
Co je to za kytku?, 14.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím poraďte, co je to za kytku. Myslím tu nízkou s těmi bílorůžovými kvítky. Moc děkuji
Kolik násadovek pod kvočnu, 23.6.2014
asi ano, dám jí tam tak těch 7. Myslíte, že zbytek těch kuřat z líhně přijme? Aby mi je neuklovala, dát je k ní v noci? Bylo by to bez práce, nemuselo by se těm z líhně svítit. Ale aby jim nebyla zima a všechny kuřata zahřála.Co myslíte?
Kolik násadovek pod kvočnu, 20.6.2014
Dobrý den, sedla mi kvočna zdrobnělé kočinky. Kolik pod ní můžu dát vajec, budou to zdrobnělé holanďanky. Mám jich zamluveno 15, tak mám pod ní dát jenom třeba 7 a zbytek do líhně? 15 by pod ní asi už bylo moc, co myslíte? Díky za radu
Kvočna na vejcích, 11.6.2014
Vím, že se kvokající slepice dávala tak na 2 dny do sudu s vodou. Vody cca po břicho, drastické a taky ne 100% úspěšnost
Kulhající kačena, 8.6.2014
Dobrý den, potřebovala bych radu pro souseda. Má kačky pižmovky a pekingky cca měsíc staré. Teď mu 2 kačata začala kulhat. Je to tím, že mají červy a měla by se odčervit, nebo je to tím, že nemají uřezané jazyky. Já mám kačata ze stejného vrhu a... celý příspěvek >
Dírky v kmeni švestky, 5.6.2014
Dobrý den, prosím o radu. Tento rok mi na starší švestce začali usychat 2 velké větve. Vrchy jsme uřízli, v polovině obráželi. Dneska jsem na ně koukala a promedánují se po nich mravenci a v těch usychajících vetvích jsou navrtané malé dírky. Nevíte,... celý příspěvek >
Kuře na pekáč, 5.6.2014
Dobrý den, tuším, že z těchto kuřat se moc nenajíte, jsou vyšlechtěna pouze na snášku. Těď mám v líhni vejce faverolek, jsou prý vinikající nosnice, nesou i v zimě, ale hlavně by měli mít vinikající maso i když zabijete třeba 2 letou slípku. Tak... celý příspěvek >
Co sejmulo slepici v noci?, 5.6.2014
Dobrý den, tak to byla určitě kuna. Ta sežere jenom hlavu a vypije krev. Taky mi už udělala čistku, když nějaká slepice zapoměla na noc zalézt do kurníku. Kuna vypije všechnu krev, naše slepice ležela na bílém sněhu a okolo ani kapička krve. Těď mají... celý příspěvek >
Líhnutí násadová vejce, 3.6.2014
Těď jsem z líhně vyházela 40 vajec, pouze 4 kuřata se mi vylíhla. Jak říkáte, ve vyhozených vejcích byla mrtvá kuřata se žloutkovým vakem. Někde jsem četla, že to jsou stará vejce. Taky v nějakých vejcích byla kuřata, tak 14 dní stará, ale uhynula.... celý příspěvek >
Embrya ve vejci, 20.2.2014
Děkuji za odpověď, ano ve vejcích jsou občas bílé, nebo krvavé cucky, ale to je vyloženě embryo (co jsem našla obrázky na netu tak skoro týden staré), opravdu je už vidět oko, je zkroucené do C.Slepice nemá možnost na něm sedět, musí se tedy vytvořit... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika