Příspěvky uživatele - 91.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Máte někdo zkušenost se zahradnictvím FRANC?, 18.10.2007
Máte někdo zkušenost se zahradnictvím FRANC, prosím? Hlavně mě zajímá internetový obchod, v jakém stavu rostliny přišly, zda se shodují s katalogem, jsou kvalitní apod.? Děkuji.
Zásilkový obchod Konvičková - prosím o reference, 18.10.2007
Prosím o reference na zásilkový obchod Konvičková, hlavně ohledně rychlosti zaslání a kvality rostlin. Raději nakupuji v zahradnictví osobně, ale nepodařilo se mi sehnat nějaké keře, proto chci zkusit i tuto cestu "na dálku". Pokud nedoporučujete,... celý příspěvek >
Co do kombinace s levandulí - nejlépe žlutě kvetoucího?, 18.10.2007
Poraďte mi, prosím, jaká by byla vhodná trvalka do kombinace s modrou levandulí? Chci olemovat cestu a líbila by se mi žluto-modrá kombinace. Ale nechám si poradit i jinou. V literatuře jsem našla např. krásnoočko (Coreopsis grandiflora).... celý příspěvek >
Mochna křovitá - Potentilla fruticosa ´Yellow Bird´, 18.10.2007
Děkuji za snahu odpovědět, ale Yellow Bird tam nevidím.
Mochna křovitá - Potentilla fruticosa ´Yellow Bird´, 18.10.2007
Prosím o informaci, do jaké výšky dorůstá žlutě kvetoucí mochna křovitá Potentilla fruticosa ´Yellow Bird´? V zahradnictví mi to nebyli schopni říct, tak jsem to riskla a koupila mochny naslepo. Nemůžu to najít ani nikde na internetu. Chci si z... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika