Příspěvky uživatele - 5.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na aerifikaci? Čím?, 1.4.2014
Pominu-li profesionální aerifikaci, kterou jsem viděl na golfu, tak aktivní aerifikátor vám půjčí na severu Moravy a myslím, že to také dělají jako službu. Mají stroj, který je asi docela drahý, protože půjčovné stojí 2000 Kč, ale je to profi... celý příspěvek >
Broušení vřetenové sekačky Brill, 17.10.2012
Hezký den,  ano tento pán má pravdu a ví o čem mluví. Mohu jeho slova jen potvrdit.Tvrzení hobby vřetenovek, že se jedná o bezdotykové stříhání travního stébla nebo, že se vřeteno nemusí brousit vyvrací jednoduché přirovnání s nůžkami,... celý příspěvek >
Vše o sekačkách Atco, 12.8.2012
Sekacky od Atco jsou bezkonkurencni. Neda se to srovnat od tech jako husqarna nebo bosch apod. Konkretne mam Balmoral, ale kamarad ma classic jak pozadujes a ten vysledek je obdobny. Predni hrabky sice classic nema, ale asi je to jinak podobne.... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 8.8.2012
Tento názor má něco do sebe. Prostě tady v ČR nejsme na vřetenovky zvyklí. Ale až je začne prodávat a všechny masírovat Mountfield, tak uvidíte na každé druhé zahradě vřetenovku.  Ještě bych se vyjádřil k tomu rozdílu mezi Atco za 12 tis. a... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 8.8.2012
Ahoj, měl jsem dlouho stejné dilema a jsem rád, že jsem se nenechal zlákat od kamaráda, který má Gardenu 380. A v podstatě všechny podobné stroje jsou stejné a zkráceně se dá říci jedno: vyhozené peníze! Rozdíl oproti vřetenové sekačce Atco nebo dnes... celý příspěvek >
Rozdíl mezi olejem SAE30 SF a SG či SJ, 6.8.2012
Mohu do sekačky používat olej API SG či SJ, když je v návodu napsáno, že se má jednat o kvalitní olej API SF. Našel jsem, že by měly být SG nebo SJ lepší oleje, ale raději se ptám, zda je tady nějaký odborník a může mi k tomu něco říci, díky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika