Příspěvky uživatele - 4.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda - zkušenosti, 8.8.2012
konec-v REDIMAXU vyměnili HONDĚ karburátor.Jsem rád že to nestihli do 30 dní asi bych to platil.Zakoupil jsem tu samou STIGU 53SB ale s BRIGGSEM 675.Je to motor starší koncepce, snad vydrží.
Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda - zkušenosti, 10.7.2012
Pokračování-opravář cituji:"5x ultrazvuk nepomohl.Čekám na výkonější ultrazvuk, karburátor uvnitř pokrytý jemnou bílou krupičkou zřejmě reakce paliva na materál karburátoru.Asi nekvalitní slitina hliníku".Oprava se protahuje, nepomohl ani výkonější... celý příspěvek >
Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda - zkušenosti, 22.6.2012
Sekačku mám 1rok a začali lítat otáčky nahoru, dolů.Benzin kupuji po 5l a okamžitě dám stabilizátor paliva.Protože je v záruce, předal jsem prodejci který je veden jako autorizovaný na www.stiga.cz k opravě. Bylo mi řečeno o špatné kvalitě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika