Příspěvky uživatele - 112.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Acer palmatum dissectum garnet, 25.4.2012
Pokud máte půdu písčitou, tak bych považoval za nutné ji vylepšil docela zásadně. Použil bych zcela jistě kompost, pokud máte dostupnou černozem nebo jinou kvalitní zeminu, s rašelinou bych zas až tak moc neplýtval i když bych ji určitě přidal tak,... celý příspěvek >
Acer palmatum dissectum garnet, 24.4.2012 Obsahuje fotku
Ornatum z Linze
Acer palmatum dissectum garnet, 24.4.2012 Obsahuje fotku
Myslím, že nejdůležitější pro zdárný růst, je trvale a přiměřně vlhká kvalitní půda. Jestli je tato podmínka u Vás splněna, nebál bych se javor vysadit. Zřejmě Vás zaujal javor acer palmatum dissectum Garnet (-foto1), který má na slunci tmavě... celý příspěvek >
Acer palmatum dissectum garnet, 23.4.2012 Obsahuje fotku
stella rosa
Acer palmatum dissectum garnet, 23.4.2012 Obsahuje fotku
garnet
Acer palmatum dissectum garnet, 23.4.2012 Obsahuje fotku
Připojuji 3 aktuální fota javorů střihanolistých ze zahrady. Pro srovnání barev: Zelenolisté dissectum, dissectum garnet (v určité fázi, než se list zcela rozvine, může mít zelenou barvu, ta ale rychle na slunci mizí) a dissectum stella rosa - taky... celý příspěvek >
Acer palmatum dissectum garnet, 23.4.2012
V hodnocení toho, zda se jedná či nejedná o červenolistý kultivar, bych byl poněkud zdrženlivý a neunáhloval bych se. Je třeba především, říct, že je bohužel běžnou praxí řady prodejců bez ostychu zaměňovat jednotlivé podobné druhy a "vybavit" je... celý příspěvek >
Borovice - neznámá, 19.4.2012 Obsahuje fotku
Pomůže prosím někdo s určením této roubované, ale neoznačené borovice? Počet jehlic ve svazku 2, barva temně zelená, délka všech jehlic stejná, sloupovitý tvar. Na zahradě mám 3 jiné banksiany (Bánská Štiavnica + Arktis + Schneverdingen) a tento... celý příspěvek >
Cedry a odolnost mrazu, 15.4.2012
Po dvou letech: 1.Cedrus atlantica glauca, je ve velmi dobré kondici, modrou barvu drží i teď po zimě, výš.: cca 2,1m.  2.Cedrus libani glauca pendula 2 m - ten bohužel uschl, a to tak, že mu těsně nad zemí nějací hryzci okousali kůru v pásu... celý příspěvek >
Jaký strom do 8 metrů výšky?, 1.4.2012
Dobrý večer, tak přes ovocné stromy bohužel neporadím.
Jaký strom do 8 metrů výšky?, 30.3.2012
Pokud tedy jeřáb tak tedy listnáče: Napadají mne třeba javor acer palmatum Osakazuki, není to sice sloup ale těch 8 m by mohl dosáhnout, nebo javor šedý Acer griseum, který má zajímavou kůru. nebo některý z kultivarů Acer platanoides, nebo taky lípa... celý příspěvek >
Jasan a jeho půdní nároky, 24.3.2012
To s čím bojujete je s nějvětší pravděpodobností pajasan žláznatý (Ailanthus altissima), ten se mi taky na zahradě každoročně taky objevuje. Jasan Meczek je jasan s přibližně kulovou korunou, podobně jako javor acer platanoides globosum. Díky za... celý příspěvek >
Jasan a jeho půdní nároky, 23.3.2012
Potřebuji poradit se záměrem vysadit jasan fraxinus ornus Meczek do místa, kde je trvale vlhká půda a za deště se dokonce občas vytvoří kaluž. Viděl jsem jasany na parkovištích ve velkých vydlážděných plochách, kde mi přijde, že je dost sucho. Tak... celý příspěvek >
Sango Kaku - keř nebo strom?, 23.3.2012 Obsahuje fotku
Winter flame listopad/november 2011 po opadu listí.
Napadená borovice, 9.3.2012
Pokud Vaše borovice přežila zimu, tak nejbližší termín na ošetření proti houbám a plísním (fungicidy) je před námi a to je jaro: květen / červen a možno taky v červenci. Pohledem nezjistíme co borovici vadí. Do úvahy přichází preventivní ošetření... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika