Příspěvky uživatele - 112.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Acer palmatum - poraďte odrůdu, 30.5.2012
Zkuste se ještě podívat na acer palmatum - Aratama, - Pixie, -Brandt´s Dwarf, - Peve Dave, - dissectum "Pendulum Julian".
Určení odrůdy červeného javoru, 23.5.2012
A to poškození, tak to jsou pozdní mrazy.
Gingko Biloba - problém s pěstováním, 22.5.2012
Určitě dá. Gingko je docela odolné. Letos jsem na jaře přesazoval cca1 m gingko a nechtěně jsem mu "amputoval" ten nejtlustší kořen, který šel překvapivě do boku... Dneska po cca 2 měsících normálně roste. Takže, určitě opatrně obrýt, ne jako já... celý příspěvek >
Barevné listnáče, 17.5.2012
Zkuste se podívat na acer shirasawanum nebo acer shirasawanum Jordan, ten druhý je docela odolný vůči našemu letnímu slunci. Zajímavý je i buk fagus sylvatica aurea pendula, roste však velmi pomalua má rád polostín, polední slunce mu nedělá dobře. Dá... celý příspěvek >
Slnko, vlhko, tazsia poda: poradte aky ihlicnan do 3-4 m, 17.5.2012
Bratislavu považuji za místo, kde je v létě o dost tepleji než na ostatním území Slovenska i Česka. Myslím, že pokud nemáte na pozemku žádné stromy tak letní úpal bez stínu, spolu se suchým vzduchem, by pajehličníku asi zrovna nesvědčily. Taky... celý příspěvek >
Slnko, vlhko, tazsia poda: poradte aky ihlicnan do 3-4 m, 16.5.2012
Zkuste se podívat na netu na tyto borovice: Borovice černá Pinus nigra "Green Tower", "Pyramidata", "Pragense" nebo "Zimmer"  nebo a taky z borovic lesních pinus silvestris "Watereri".
Identifikace - Pinus mugo?, 13.5.2012
Těžká rada. Souhlasím s tím, že se spíše jedná o nějaký čarověník borovice lesní nebo borovice blatky. Mne to připomíná čarověník borovice blatky pinus uncinata Tajga, který mám na zahradě. Ale co to je 100%, tak to je ve hvězdách...
Pajehličník přeslenatý, japonský deštníkovec, 12.5.2012
Zeptám se, zimu trávil Váš pajehličník v nádobě venku nebo někde v budově? Je totiž možné, že pokud byl venku, tak mohl zmrznout. Ta nádoba mu zvlášť nesvědčí...  Pajehličník mám 5 let v zemi a přesto, že bydlím v chladnější oblasti ČR, tak... celý příspěvek >
Javor dlanitolistý, 6.5.2012 Obsahuje fotku
+foto
Javor dlanitolistý, 6.5.2012
Obyčejný acer palmatum, na plném slunci celý rok, bez poškození.
Javor dlanitolistý, 6.5.2012
Japonských javorů jsou spousty a svými nároky se liší. Víte jaký kultivar chcete vysadit?
Fagus sylvatica rohanii gold, 1.5.2012
Tak to Vám gratuluji, ten můj bohužel asi zmrzl nebo uschl...
Ztráta červeného zabarvení u japonského javoru, 30.4.2012
Dnešní sortiment japonských javorů představuje širkou paletu vlastností. Lze si vybrat různě vzrůstné od 1m do 8 m, různě barevné, různě odolné přímému oslunění a taky různě držící barvu. Existuje jen několik málo kultivarů, které mimo podzimní... celý příspěvek >
Acer pentaphyllum - kde sehnat?, 28.4.2012
Dovolím si poslat odkaz na diskuzi fóra, kde se tento javor diskutuje. Zřejmě to opravdu s odolností mrazu nebude kdoví co... takže díky za upozornění, nicméně pokud ho seženu, tak to zkusím.
Acer pentaphyllum - kde sehnat?, 28.4.2012
Tato informace mne dost zajímá, sice jsem ve shánění tohoto javoru nikterak nepokročil ale můžete uvést, link, kde jste tuto informaci źískal? Děkuji
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika