Příspěvky uživatele - 54.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování, 9.3.2011
Rád bych rouboval do mladých výhonů, problémem je to, že mám dva roky staré Wiliamsky a tyto zřezávat kvůli roubům Muškatelky asi by nebylo dobré. Jiné hrušně na zahradě nemám na které bych mohl roubovat, jen ty špičáky jabloní, co vyrostly ze... celý příspěvek >
Roubování, 9.3.2011
Přeji hezký slunečný den. Mám jeden dotaz ohledně roubování, nejspíše nejapný. Na zahradě mám starou hrušeň, s největší pravděpodobností Muškatelku. Chtěl bych se ji pokusit naroubovat, ale nemám žádnou škaredou hrušeň, na kterou bych to mohl zkusit... celý příspěvek >
Slivovice vs. calvados, 17.10.2007
Pro Alda: http://www.bednarstvi-jf.cz, ale zkuste i jiná bednářství, pokud seženete, já psal do třech, ale jen odtud mi poslali nabídku.Pro p. Vysloužil: Myslím, že léta u mě slivovice ani jablkovice nevydrží :-)
Slivovice vs. calvados, 16.10.2007
Uvažuji, že si nechám vyrobit dubový sud pro uchování pálenky. Nechal jsem si poslat ceník, 5l soudek začíná na částce do 2000 kč, tady vidíte :5 l v-28,5 x Ø-18 1600 Kč 270 Kč 120 Kč č. -6 100 Kč10 l 31 x 20,5 1750 Kč 280 Kč 130 Kč 100 Kč15 l... celý příspěvek >
Jak na kvas z hrušek?, 16.10.2007
Já to melu na mlýnku, co mám na zabijačku, přes největší šajbu. Pecky nejsou rozdrcené, ale hruška je na kaši. Na 50 l kvasu dávám přinejlepším 1 kg medu, je lepší než cukr. Při teplotě do 20 st.C kvasit max. 7 týdnů, když je pálenice objednaná na... celý příspěvek >
Muškatelka, 24.9.2007
Je to velice chutná hrušeň, mám ji na zahradě, je to už sice starý strom, ještě po babičce, ale stále plodí. Jsou z ní výborná povidla i hruškovice :-).
ryngle, 28.4.2007
Dobrý den, maminka před nedávnem vzpomínala na stromky, co měla doma na zahradě, a vzpomněla si na ryngle, veliké asi jako meruňka, zelenožluté barvy, šťavnaté a velmi sladké, uprostřed prdýlka jako u broskví, slupka křupavá. Chtěla bych se zeptat,... celý příspěvek >
Je nutne ted strikat slivone?, 3.4.2007
Správně je Oleoekol :-), ne že bych byl chytrý, ale hledal jsem na internetu, co to je a nenašel, tak jsem kombinoval a c) je správně !
Puchrovitost švestek a ochrana Kuprikolem, 13.3.2007
že by mi někdo slivky narouboval fazolemi ? :-)
Puchrovitost švestek a ochrana Kuprikolem, 27.2.2007
Pokud se za některá příhodná léta dá brát posledních 8 let, tak prosím, ale i když jsem plody obíral a nestříkal, jak uvádíte, stejně jsem se puchrovitosti nezbavil.
špendlíky, 23.2.2007
Nevím, co to je za špendíky, ale získal jsem je jako odkopky od čačanské lepotice. Jsou žluté a přecházejí až do červena.
Puchrovitost švestek a ochrana Kuprikolem, 20.2.2007
Dobrý den. Na různých diskuzních forech a na stránkách výzkumného šlechtitelského ústavu ovocnářského jsem se dočetl, že proti puchrovitosti švestek se dá použít i roztok Kuprikolu. Zakoupil jsem jej, ale ouha !, není uvedena koncentrace roztoku na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika