Příspěvky uživatele - 156.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Acrobat MZ x Acrobat MZ WG, 1.8.2012
Jelikož i mě zajímal rozdíl mezi těmito dvěma přípravky. (Acrobat MZ už se jen doprodává, OL pro rajčata 21 dní) (Acrobat MZ WG nový od r.2011 nahrazující přípravek, OL pro rajčata 3dny) Informoval jsem se u fa. BASF, spol. s r.o. Účinné... celý příspěvek >
Jak sklidit první plody rajčat co nejdříve, 25.7.2012
Můžu se zeptat čím jste zakrýval? Udělal jsem s Acrobatem to samé. :((
Přežije Pelargonie mráz?, 9.4.2012
Mívám na oknech muškáty někdy až do půlky prosince, sundávám, až jsou dočista zmrzlý. Předtím na ně padá sníh a mírně mrzne a snesou to. Jenže ty jsou rozrostlé a vy máte na jaře mimina, které musí ještě narůst. Muškáty jsou přenosné, tak neriskujte... celý příspěvek >
Bejbino, 8.4.2012
Cože? Já ho koupila semínka v malým zahradnictví. Jestli už to není vykoupené. Semínka jsem sháněla dost brzo. Teď už mají být dávno vyseté.
Rododendron cez zimu, 31.3.2012 Obsahuje fotku
Toto mám z rodododendronů po této zimě. Na podzim jsem je zalila a ještě teď se snažím aby vodu měly. Mám ještě nějakou naději, že obrazí? Vyrýt je můžu vždycky. Ivana
Oleandr chřadne, 26.2.2012
Když je fotka, tak je to lepší. Lída má pravdu, je to moc vytáhlé. Myslím, že poradila to nejlepší, co už se s tím dá teď dělat. Příště stříhejte až na jaře a jen to nutné.
Oleandr chřadne, 25.2.2012 Obsahuje fotku
Myslím, že je docela velký. Ještě jsem ho po zimě nedala do pořádku. Takže ho seříznu, přesadím (fakt nemá skoro žádnou zeminu) osprchuju a pak začnu hnojit.
Oleandr chřadne, 25.2.2012 Obsahuje fotku
Taky mě listy opadávají. Na této fotce jsou vidět uschlé listy. Ta větev určitě půjde! A s ní uřežu ještě jednu starou. Potom začnou růst mladé a zelené větve. Ty asi letos nepokvetou. V místnosti je momentálně 22 stupňů. Zahradníci by se zhrozili,... celý příspěvek >
Oleandr chřadne, 25.2.2012 Obsahuje fotku
Myslím, že oleandr přežije a bude v létě dělat parádu. Co bych s ním udělala já: uřízla bych jednu, nebo dvě větve, které vypadjí škaredě.Ty se rozkošatí. Další bych nechala zas až na příští rok. Svůj oleandr mám uskladněný ve vytápěné místnosti... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika