Příspěvky uživatele - 218.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vysadit za česnek?, 13.9.2012
Koukněte také, co je to za odrůdu a jestli je to uznaná sadba, protože jak si přitáhnete na záhon třeba háďátko zhoubné, tak to je průšvih jak Brno.
Gabrovská se Bulharům povedla, 12.9.2012
Pěkné foto! Mám ji vybranou k obnově a rozšíření sortimentu, tak doufám, že nezklame.
Co právě sklízíte v r. 2012?, 10.9.2012 Obsahuje fotku
Druhým týdnem sklízím královnu vůní a šťáv - Grávštýnské - moje srdeční záležitost a začínám pomalu s Vandou.
Zelena rengloda, 20.8.2012 Obsahuje fotku
Zelenou jsem včera dosklízel. Je poměrně velký rozdíl - velikostně, chuťově i ve vnitřní struktuře plodu - mezi hodně starým stromem ZR a cca 8 letým stromkem. Snad je to tím věkem stromů. Starý pomalu odchází, ale ty plody jsou bezkonkurenční -... celý příspěvek >
Těchobuzická, 20.8.2012
No, tak to není moc dobrá zráva...
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 19.8.2012
No, přezrálá moc nebyla - přezrálé plody byly na zemi, tyhle ještě držely (některé trochu víc) na větvích. Sklízeny probírkou.
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 19.8.2012 Obsahuje fotku
Tak jsem právě dnes dosklidil první úrodu Hanity a musím říct, že pověst nelhala - chuťově vynikající, šťavnatá, kořenitá chuť, dužnina dosti tmavě zlatavá, u některých plodů jsem zaznamenal částečné ulpívání kousků dužniny na pecce. Letos zatím jde... celý příspěvek >
Vlaška končí, 2.8.2012
Kvůli té vychvalované chuti jsem ji kdysi pořizoval, ač ostatní vlastnosti hovořily proti. Ze začátku jsem ji musel radikálněji umravňovat řezem, ale později byl růst a nasazování větví ukázkový. Paradoxně zrovna Vlaška (tedy jestli to skutečne... celý příspěvek >
Broskvoň Modřinka, 2.8.2012
Připojuji se, také by mne zajímalo nějaké další info o Modřince.
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 2.8.2012
Hanitu už máte zralou? Nějak brzy, ne?
Clappova červená, 1.8.2012
Ano, Clappova mě též chutná, bohužel malé plůdky u mé Clappovy (klasické - nečervené) praskají a následně hnijí, takže nic nedozraje. Řešil jsem to zde v diskuzi dotazem a možnou příčinou by snad mohl být deficit bóru.
Harogem a Bergeron, 27.7.2012
S tím počasím a následnou chutí máte pane Petře pravdu. Loňská chuť Bergeronu byla pravděpodobně vlivem velkých veder spíše fádnější, i když sladká, ale trochu na úkor meruňkového aroma. Fotogrfiemi pěkných plodů jste mě navnadil - už se těším na... celý příspěvek >
Cuketa kvete, ale neplodí, 23.7.2012
Plody cukety pro kulinářské využití se sklízejí při délce max. 20 cm. Jak píše Honza - u nás je trend sklizně co největších plodů pro nastavování jídel.
Velmi sladká, aromatická rajčata, 21.7.2012
Třeba keříčková odrůda Karla - pevná, chuťově velice dobrá, navíc intenzivně tmavá na řezu.
Černání a vadnutí listů, 10.7.2012 Obsahuje fotku
No, mně takhle nedávno totálně "odešla" během cca 2 týdnů odrůda Jana.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika