Příspěvky uživatele - 154.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Z nebe na zahradě padají hliněné kuličky, 17.8.2013
vosy dělají hnízda na konci léta?
Ještě jednou základ pod domek, 13.8.2013
No a jak udělat základ pod domek, který už stojí??? A na hlíně.
Když réva poprvé zarodí, 29.7.2013
Dobrý den, kolik hroznů nechat, když réva poprvé zarodí? Mám 7 výhonů a na každém 2 hrozny. Krásný velký...
Kanadské borůvky -- Množení, 27.7.2013
Dobrý den, bylo by dobré napsat, kdy se to dělá... děkuji
Nemoc listů, 23.7.2013 Obsahuje fotku
Může mi někdo prosím napsat, proč nám odcházejí už celý měsíc listy třešně i višně? děkuji.
Ohraničení zeleninových záhonů, 6.7.2013 Obsahuje fotku
Já každý rok pokládám čtverce z chodníků kam potřebuju. Vždy tak sbírám zeleninu suchou nohou. I pletí je snažší. Na podzim pozbírám a může se rejt.
Rhea nebo Kiš Miš Lučistij, 14.6.2013
 už mají všechny asi 1m, můžu je ještě vylámát? Nebo teď už spíš vystříhat?  Kvůli záplavám jsem se dlouho nedostala do skleníku.
Podivuhodna zahrada Igora Ljadova, 9.6.2013
Jak je to tady se žížalama. Když vyloučíte krtky, vyloučíte i žížaly? Nebo ne? Nebo je při tomto způsobu pěstování nepotřebujem? Nebo tam přijdou s těma krtincema? díky za odpověď
Rhea nebo Kiš Miš Lučistij, 28.5.2013
Mám Rheu ve skleníku. Zasadila jsem jí loni na jaře. Vyrostl jeden kratší šlahoun. Asi 30 cm. Letos z něj vyrostlo asi 5 šlahounů asi 40 cm a na žádném nejsou střapce s vínem. Ještě se něco objeví, nebo něco dělám špatně? Děkuji za radu.
Vybírám bambus - pomozte, 25.3.2013
a bissetův je výběžkatý nebo trsnatý???
Textilie na chodník, 17.8.2012
Můžu použít "textilii proti plevelům v okrasných výsadbách Kontex 50" na dost frekventovaný chodníček na zahradě? Pod ní budou větší kameny a nad ní malé kamínky.
Smůla, 2.8.2012
Jak očistit smůlu? Máme jí na čerstvě vyrobeném zábradlí z borovice. Každý kdo se opře se přilepí.
Rajče - plíseň startuje, 28.7.2012 Obsahuje fotku
Je tohle ta obávaná plíseň nebo něco jiného?
OSB desky, 26.7.2012
Chci se zeptat, jestli se musí osb desky nějak natírat? Chcem je dát na střechu pergoly pod šindel. Nezplesniví to nenatřené? Díky
Ulomený vršek, 24.7.2012
Dobrý den, prosím o radu, ulomila jsem vršek nově vysazené révy zhruba v 50 cm. Co s tím teď?  Poroste to dál?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika