Příspěvky uživatele - 121.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malá jablíčka, 27.9.2012
Ámen. Máte naprostou pravdu.
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 14.9.2012
Listy neřešte. Jde o zdravé srdéčko a kořeny. Já z Turnova objednávám léta a vždy se ze sazenic vytvořily kvalitní plodné rostliny.
Slivoň neznámá?, 4.9.2012 Obsahuje fotku
Vloni jsem touto dobou v křovinácch nedaleko nádraží objevil slivoň - strom zhruba 25 - 30letý, pár plodů, co na ní zbývalo připomínalo z dálky durancii, ale barvou byly skoro černé. Letos jsem si počkal na úrodu a dnes jsem pár plodů sklidil -... celý příspěvek >
Okurkopaprika, 2.9.2012
Je dobré tu, kterou chcete na semínka nechat pořádně dozrát, pár jich nechávám dorůst, musí být černá semena. Usuší se a normálně se na jaře vyseje do kelímku. Dělám to již 5 let a pořád jich sklízím dost. Zdravím Jarka 
Jakou odrůdu na Chomutovsko, 22.8.2012
Předpokládám, že jsou to zahrady pod Černým vrchem vedle Narcisu, znám to tu velice dobře. Je to svah otočený k jihu, dobře chráněný proti zde častému SZ proudění. V této lokalitě byly (ještě tak před 30 lety) polní sady (jabloně, švestky, hrušně) a... celý příspěvek >
Těchobuzická, 20.8.2012
Jestli má stromek takový vrbovitý, prutovitý, až převislý, rozevlátý habitus - pro Těchobuzickou v reálu opravdu typický, i dle popisů v pomologiích - tak se dá docela dobře podle tohoto znaku určit.
Těchobuzická, 20.8.2012
Pane Petře, jaká je letos chuť? Já musím počkat, stromek roste pěkně, ale ještě nezaplodil - ten nástup do plodnosti zdá se být pomalejší.
Krasava, 15.8.2012
A co bělomasá odrůda Benedicte (Francie) - před pár lety byla ve zkouškách a dost si ji pochvalovali. Stejně tak Superqueen, to je ale bělomasá nekterinka. Nemáte náhodou někdo více zkušeností s těmito odrůdami?
Jakou odrůdu na Chomutovsko, 13.8.2012
Kdepak v Chomutově, jestli se mohu zeptat? Z Hardyho zakoupené v Údlicích se vyklubala Clappova a ani u jedné slivoně si nejsem jistý (tehdy to odebírali z Agro Brno-Tuřany). Od té doby přes net ze školek (Mcely, Střílky apod.) a nebo vlastní... celý příspěvek >
Kdy roubovat nebo očkovat třešně, 10.8.2012
Zkuste teď očkování.
Co právě sklízíte v r. 2012?, 3.8.2012
Minulý týden jsem dosklidil Julii - letos spokojenost - velice dobrá úroda z relativně malého stromku, velikost plodů, vybarvení, chuť, minimální opad (jen pár naďobnutých plodů od vos, které následně začaly hnít). A výhoda je, že "utekla"... celý příspěvek >
Vlaška končí, 2.8.2012 Obsahuje fotku
Před pár lety jsem vysadil na zahradě Vlašku - stromek rostl pěkně a předloni a vloni se objevilo prvních pár plodů, které ale prakticky ani do sklizně nevydržely (opadaly - obaleč). Letos strom poprvé dost zaplodil, ale... ač u slivoní chemickou... celý příspěvek >
Clappova červená, 1.8.2012
Plody velice pěkné! Nezaznamenal jste někdy u této odrůdy praskání plodů na stromě?
Harogem a Bergeron, 26.7.2012
U Bergeronu mně dříve trošičku vadila jeho "trojbarevnost", kdy má pěkné červené líčko, část plodu je oranžová a tak 1/3 zelenožlutá, tzn. plod ještě nezralý, ale po vybarvení zelenožluté části je ta "líčková" už trochu přezrálá nebo rozďobaná od... celý příspěvek >
Harogem a Bergeron, 26.7.2012
Pěkné plody. Já letos s Bergeronem ostrouhal - jarní mrazy totálně poškodily pupeny, které byly letos nasazeny v nebývalém množství. Snad příští rok. Na Pardubicku máme chalupu a když projíždím okolní obce, tak skoro v žádné zahradě nevidím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika