Příspěvky uživatele - 216.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámá pokojovka, 6.7.2014
To je Rýmovník
Pámelníik - přerostlý a starý živý plot, 10.10.2012
Chtěla bych se zeptat: máme kolem pozemku veliký (2 metry) a dlouhý živý plot z pámelníku. Minulý majitel se o tento plot vůbec nestaral, takže plot je teď složen většinou z uschlých silných kmínku, občas něco zeleného - hlavně nahoře. Když jsem na... celý příspěvek >
Lze pěstovat česnek na záhonu zakrytým netkanou textilií?, 13.9.2012
Našla jsem si to. Tento nástroj vidím tedy poprvé v životě. Hold člověk se učí celý život.
Lze pěstovat česnek na záhonu zakrytým netkanou textilií?, 13.9.2012
Dobrý den, děkuji za radu. Nevím ale co je to plečka a ani očko. Jsem fakt laik :(. děkuji za upřesnění. Alena
Lze pěstovat česnek na záhonu zakrytým netkanou textilií?, 12.9.2012
Jelikož nerada pleju a chtěla bych pěstovat česnek, tak mne napadlo, natáhnout přes záhon tu netkanout zahrádkářskou textilii (zelená a černá - myslím), propíchat tam otvory a do těch zasít česnek. Pak by to roslo a plevel by nebyl. Je to... celý příspěvek >
Výsadba - druh a koupě kanadské borůvky, 31.7.2012
Děkuji za tip. Alena.
Mech ve velkých plochách - jak tam dosat trávu?, 25.7.2012
S tím hnojením jsem to nevěděla. Jsem laik, co koupí maximálně něco v OBI či podobném hobby marketu. Mohl byste mi prosím poradit nějaké dobře dostupné a účinné hnojivo?
Výsadba - druh a koupě kanadské borůvky, 25.7.2012
Děkuji za informaci. Zkusím zapátrat po místních zahradnitvích, zdali by to bylo v jejich možnostech dodat takovou rostlinu. Vámi přiložená fotka je fakt krásná - radost pohledět. Přeji hodně pěstitelských úspěchů!
Výsadba - druh a koupě kanadské borůvky, 25.7.2012
Zdravím Vás, překvapilo mne, že jste zasadil 12-15ti leté keře borůvky. Všude na internetu jsem našla keře do maximálního stáří 5-ti let. Mohu se zeptat, kde jste keře koupil? děkuji Alena
Mech ve velkých plochách - jak tam dosat trávu?, 25.7.2012
Děkuji za reakci. Zkusím to.
Mech ve velkých plochách - jak tam dosat trávu?, 25.7.2012
Dobrý den, poprosila bych Vás o radu s mechem. Koupili jsme pozemek, který byl celý ve stínu a skoro celá plocha zahrady je pokryta mechem. Koberec mechu je při odloupnutí vysoký cca 5 cm. Stomy jsme prořezali a už tam sluníčko nyní... celý příspěvek >
Výsadba - druh a koupě kanadské borůvky, 25.7.2012
Děkuji moc za cenné rady. :)
Výsadba - druh a koupě kanadské borůvky, 18.7.2012
Dobrý den, moc bych chtěla požádat o radu ohledně kanadské borůvky. Mám pozemek, kde je jak slunečná, tak stínná strana. Mám tam trávu i prostor, kde rostou jehličnany, tudíž je tam půda pokrytá jehličím. Nemohl byste mi někdo... celý příspěvek >
Je možné začít pěstovat okurky atd. od června ve skleníku co nebyl 4 r. v provozu?, 10.5.2012
Tak výborně - děkuji za odpověď :).
Je možné začít pěstovat okurky atd. od června ve skleníku co nebyl 4 r. v provozu?, 10.5.2012
Mám od června k dispozici skleník, který se již cca 4 roky nevyužíval. Je tam půda, ale je to naprosto vypravhlé. Je šance ještě něco v tomto roce vypěstovat? Děkuji za odpovědi.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika