Příspěvky uživatele - 26.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co se sadem po dědovi?, 5.1.2016
Perfektně napsané, je to super si pěstovat vše jako hobby, je to i o inteligenci, každý dnes už ví, že domácí bezchemické výpěstky mohou mít podstatný vliv na zdraví celé rodiny, jen nebýt líný a něco pro to udělat, mě to nikdo neučil, já jen načetl... celý příspěvek >
Česnek 2015, 20.10.2015
to je kompost, který je tak nadrobno nasekaný(klasika plevele atd.), že už je po 2,5 měsících fertig, jen není drobnozrnný, je ještě čerstvý, tak míchám s rašelinou a se starším kompostem a zapravím do země, experimentálně jsem tam lupl ředkvičky,... celý příspěvek >
Neznámá kytička, 31.1.2015 Obsahuje fotku
Potřebovala bych poradit jak se jmenuje tahle kytička a co udělat pro to aby ji nehnědly listy.
Výměna oleje v sekačce, 28.11.2014
Standa má v podstatě pravdu!
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 25.5.2014
Ano, Dakr Tekton je jistě zajímavá alternativa ke zmiňované Lučině, a to nejen cenově. U Dakru se mi však nelíbil samotný žací kotouč, který nepovažuji zrovna za šťastně řešený. S celoplošným plazem jsem ještě naživo neviděl, takže nedokáži posoudit,... celý příspěvek >
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 24.5.2014
Díky za porovnání těchto dvou modelů. Škoda, že BDR 583 má menší 6" kola, oproti Lučině s 8", protože jak uvádíte, v nerovném terénu to člověk ocení. To je zatím takové jedno mínus, které na ní vidím. Co se týče užitných vlastností (silný motor,... celý příspěvek >
Sirné knoty a réva, 14.10.2013
Dobrý den, stejný problém řeším i já... Nenašel by se někdo, kdo odpoví, prosím??? Hana
Veselka - deformace plodů - zahnívání, 22.7.2012
Vážený pane, pokud pukání plodů není následek pozdních mrazů tak se jedná pravděpodobně o nedostatek mikroprvku BOR. Mám s timto zkušenosti. Hnojím boraxem do půdy, na list tekutými hnojivy s obsahem BORU, Borax se špatně rozpouští ve studené vodě.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika