Příspěvky uživatele - 163.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 12.8.2012
Já používám k výpočtu  "Křížové (směšovací) pravidlo - použitelné i v chemii.", pomáhá všude kde potřebuji, k pálení, míchání a atd. dosaďte koncentrace které znáte a zbytek vám vypočítá, třeba na této adrese. lapcik 
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 9.8.2012
Dodatek.  Jako výchozí surovina k výrobě chlordioxidu se používá chloritan sodný a kyselina solná. Vycházíme z běžného 25% roztoku chloritanu sodného, který obsahuje 300 g/l NaClO2 a z koncentrované 30 - 38 % kyseliny solné. Oba roztoky... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 9.8.2012
Ano z HCl a chloritanu sodného při aktivaci se vyrobý roztok chlordioxidu, který se může použít. Dostane-te více kyslíku než byste použil kyselinu citrónovou. (5 NaClO 2  + 4 HCl ➞ 4 ClO 2 + 5 NaCl + 2 H 2 O). Já bych to nejdřív aktivoval... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 30.7.2012
Dobrý den Jak popisujete že se vám usadil vodní kámen na stěnáchči dně v bazénu,  tak obsahuje vysoké množství vápníku a hořčíku, které se z vody srážejí ve formě vodního kamene. Určitě jste použila vodu ze studny. Snad jste použila kvalitní... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 30.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den Ano i já jsem přestal používat jedovatý chlór v bazénu.Zajímavé i vědecké publikované texty a výroky zahraničních lékařů týkající se chlorované vody se najdou na odkazu. Já jsem přešel taky na efektivní oxidační dezinfekční... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 21.7.2012
Podívej te se na novou diskuzi "Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu", tam je vaše odpověď.
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 19.7.2012
Plně s váma souhlasím že obecná diskuze a psát konkrétní rady je broblém.Když člověk má nějaké zkušenosti tak výroba se pro něj zdá snadná, ale psát konkrétní rady to je jiná věc.Ale při otevření této diskuze jsem neměl v úmyslu navádět na výrobek,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika