Příspěvky uživatele - 142.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dýně hokkaido, 21.7.2012
Nám se letos celkem zadařilo - hodně jsem je předpěstoval, takže už bohatě kvetly, když jsem je sázel. Včera jsme sklízeli první, k večeři byla polévka a olizuju se ještě teď. Pod každou rostlinu jsem zaryl tak dvě vrchovaté lopaty kompostu, a... celý příspěvek >
Velmi sladká, aromatická rajčata, 21.7.2012
Dobrý den, u nás vede ve sladkosti Goldkrone (žluté cherry), myslím si, že "aromatičnosti" mají také dost. Z červených je můj oblíbenec Stupické. Moc dobré, atraktivní rajčatová chuť. Akorát na sušení to moc není, je hodně šťavnaté.
Jaká rajčata pěstujete, 16.3.2012
Já se spíš snažím množství odrůd omezit, takže po velkých experimentech z loňska zůstávám u: Stupické (pro mě jednička), Goldkrone, Tornádo F1, San Marzano 3 letos jsem zasel jako pokus ještě Slávu Porýní - říkal jsem si, jestli to nebude... celý příspěvek >
Jak velké květináče?, 5.3.2012
5. Odrůdy: Pokud to jde, preferuju klasické odrůdy přded hybridy, žádný ryze praktický důvod se ode mě nedozvíte, prostě chci pěstovat odrůdy, u kterých "si můžu sám udržet osivo, když budu chtít". Někdo nad tím možná zakroutí hlavou, ale je to... celý příspěvek >
Jak velké květináče?, 5.3.2012
3. Mikroklima, škůdci a ostatní úvahy: Balkon je specifický tím, že je většinou "odtržený" od okolní "přírody" - málo na něj prší (pokud máte nad sebou další balkon), od nejbližší vegetace ho odděluje aspoň několik metrů. Na základě mých... celý příspěvek >
Jak velké květináče?, 4.3.2012
2. Výživa: Jak už jsem se zmínil, máte v balkonovém pěstování málo zeminy na rostlinu, takže je potřeba dát rostlinám co nejlepší substrát. Tím "co nejlepší" rozhodně nemyslím kyselý rašelinový substrát na množení, ale poctivý kompost. Jak... celý příspěvek >
Jak velké květináče?, 4.3.2012
Milý Adame, bohužel jsem byl teď nějakou dobu natolik mimo, že mi unikly Vaše příspěvky - což mě mrzí, protože podle všeho jste podobný cvok jako já, ale ve stádiu, ve kterém jsem byl zhruba v tuto roční dobu v roce 2009. Pokusím se v několika... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika