Příspěvky uživatele - 193.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tulipány v lednu, 5.1.2014
Dobrý den, bohužel je to tak. Mám vylezlé skoro všechny první cibuloviny. Vloni mi téměř všechno zmrzlo a nekvetlo. Jak píše paní Lída, dá se přihrnout zemina, nebo použít chvojí. Pokud ale nejde o velké množství nebo nemáte cibule zasázené v... celý příspěvek >
Sázení trvalek v říjnu?, 8.9.2012
Dobrý den, sázela bych raději teď na podzim, jak píše už paní Marie. Mám s tím lepší zkušenosti a na jaře Vám už krásně trvalky porostou. Výsledný efekt je opravdu lepší než sázení až na jaře. Ale může se Vám samozřejmě stát, že v říjnu bude mrznout,... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 3.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer, souhlasím s panem Josefem, že z líčidla jsou už opadané i plody, květy jsou jinak bílé. Přikládám fotku ze začátku července, kdy líčidlo kvetlo, zítra vyfotím rostlinu takovou, jaká je teď, to znamená, plody skoro opadané a květy dávno... celý příspěvek >
Jak čistit šlapáky zarostlé trávou, 2.9.2012
Dobrý večer, nášlapné kameny i chodníky ořezávám. Je to hodně pracné, ale výsledek je dobrý a poměrně hodně dlouho to vydrží. Marcela
Oleandr - svěšené větve, 27.8.2012
Dobrý den, též bych se přiklonila k názoru, že větve jsou obtěžkané květy a ohýbají se v obloucích k zemi. Moje oleandry mi dělají to samé. Buď musíte větve zkrátit, jak radil už někdo přede mnou anebo to necháte tak, jak to je. Pokud uvažujete o... celý příspěvek >
Skvrny na oleandrlu, 25.8.2012
Dobrý den, já bych to typovala na mšice a postříkala rostlinu mospilanem. Povlak je šedostříbrný, hrubší na pohmat, lístky se kroutí... Marcela
Co je to za rostlinu prosím?, 13.8.2012
Dobrý den, já bych to odhadovala jako nějaký druh šeříku. Marcela
Javor japonský, dlanitolistý, 8.8.2012
Dobrý den, tak všeobecně asi platí, že čím jsou listy japonského dlanitolistého javoru jemnější, tím dorůstá menší výšky, cca 1 metr. Roste velmi pomalu, my ho máme asi 15 let a je vysoký cca 2 metry. Nejedná se ale o ten s nejjemnějšími až... celý příspěvek >
Jak se zbavit pavouků v altánu, 20.7.2012
Dobrý večer, to by mě také docela zajímalo... Já to samozřejmě řeším vymetáním a likvidací pavučin i pavouků. Vlastně neustále udržuji pořádek a tím se pavučiny i pavouci hodně eliminují, ale je to věčný boj. Marcela
Jak vybírat zahradní nábytek?, 20.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, výběr zahradního nábytku je obrovský, takže hlavně záleží na Vašich finančních možnostech a vkusu. Máme nábytek dřevěný-teakový, jednou ročně ho přetírám teakovým olejem. Nábytek ale přikrýváme a chráníme před deštěm, ale Vám tato... celý příspěvek >
Ruj vlasatá, 11.7.2012
Dobrý den, určitě několik druhů rují mají v zahradnictví Chládek v Praze, ale nevím, zda to pro Vás není od ruky. Marcela
Strom cerveny do 10m, 9.7.2012
já ještě přidávám k javoru a buku i červený kaštan
Můžu zasadit novou růži na místo staré?, 25.6.2012
Dobrý den, jestli je to pravda nevím. Ale moje zkušenost je taková, že pokud mi odejde nějaká růže, tak na její místo zasadím novou a roste mi opět krásně. Růže mi často neschnou, ale po letošní zvláštní zimě mi nějaké uschly a na jejich místech již... celý příspěvek >
Pomozte prosím s muškáty, 25.6.2012
Dobrý den, mám muškáty nejen pod střechou, ale i na dešti a všude rostou a kvetou jak o život. Pokud máte v truhlíku hodně vody, tak ji prostě vylijte. Muškáty jsou naopak na pěstování velmi jednoduché a nenáročné. Navíc hodně vody bude vadit každé... celý příspěvek >
Lze nyní přesadit pivoňky?, 11.6.2012
Dobrý večer, já v tom nevidím problém. Když dostanu jakoukoliv květinu nebo keř během roku, tak se mi vždycky uchytí. Takže sázejte, jen pak pravidelně zalévejte. Marcela
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika