Příspěvky uživatele - 161.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Akane, Otava, Lord Lambourne Red, 16.5.2012 Obsahuje fotku
Ze třech uvedených odrůd preferuji AKANE Stručně:nádherný vzhled plodů, vynikající chuť, vysoká odolnost ke strupovitosti, střední velikost plodů (při velké násadě plodů nutná probírka),před dozráváním neopadávají.Na tuto odrůdu lze najít na tomto... celý příspěvek >
Odplevelení pod stromky, 14.5.2012
Pane, neblázněte s chemií.Nejlepší herbicid ja moteka a ohnout záda.Bez urážky. Ta pletá zem tak krásně voní- Mičurin II
Odrůda, která překonává Coxovu renetu?, 3.5.2012
Pane Jardo, náhradu za coxovku a jejích chuťových vlastností budete těžko hledat.Zřejmě marně.Topaz je chuťově výborný a plodný ale trpí silně rakovinou, jako jediný strom v mé výsadbě je touto chorobou přímo decimován.Ostatní odrůdy při stejné péči... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 3.5.2012
Pánové dnes budu tvrdý.Koukám, ekologický Madex nikoho nazajímá, dnes jsem si ho opět objednal.Mám neblahé tušení, že dnešní zahrádkáři nemají zájem vůbec o nic.Chtějí rychlý a bezpracný recept a prodejce jim ho rád poskytne.I když je to... celý příspěvek >
Pomoc - zničený kmínek, 25.4.2012
Pane Martine, omlouvám se, to mechanické poškození mohl způsobit Váš předchůdce.To jsem nevěděl.Dnes jsem na zahradě speciálně dle této diskuze kontroloval srůsty roubovaných stromů.Výsledek jadnoznačný.U třetiny stromů(dle stáří) příznaky... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 12.4.2012
Pane KUKY, Madex je opravdu jen na obaleče a prodává se také v balení 5 ml, což je na dva postřiky po 12 l vody.Mám s tím jen dobré zkušenosti.V mrazáku malá tubička místo nezabírá.Podle nových studií dokonce částečně účinkuje i na červivost... celý příspěvek >
Česnek, 3.4.2012
Pane Bred_ik nechci polemizovat o vaší firmě.Mluvím všeobecně o praktikách našich překupníků.Doveze se šmejd nevhodný pro naše podmínky a svede se to na vyšší moc (mráz).Jak jsem psal, vysadil jsem dvě odrůdy s certifikací a z každé nevzešel pouze... celý příspěvek >
Česnek, 2.4.2012
Přečetl jsem si celou diskuzi a myslím, že mrazem a půdou to není.Domnívám se, že většina z vás prostě koupila konzumní česnek místo sadbového navzdory tvrzení prodejců.Měsíčník Zahrádkář na tyto praktiky upozorňuje v r.2010(tuším červenec nebo... celý příspěvek >
Granny Smith, 3.3.2012
Moje prozatimní hodnocení, není to špatné jablko zvláště pro milovníky sladkokyselé chuti.Zpočátku nakyslé s pokračující konzumací příjemně a nevtíravě zesládne, osvěžující.Slupka při konzumaci neznatelná, dužnina hustá, pevná a velmi šťavnatá.Po... celý příspěvek >
Ruská zima, 11.2.2012 Obsahuje fotku
Také používám ochranu révy.Zvláště dvouletého dřeva.Používám pásy tkaninové plstě na tepelnou izolaci potrubí a přebaluji pásy pytloviny.Mladé sazenice obaluji celé.U starších hlav uplatňuji obal pouze dvou pupenů, které použiji pro produkci hroznů... celý příspěvek >
Jak tvarovat korunu?, 4.2.2012
Pane Jekl, prodloužení kmínku ze špičáku dosáhnete zakrácením špičáku o 1/3 délky.Ponecháte horní dva pupeny a ostatní směrem dolů vyslepíte.Tím získá podzemní část (kořenová) převahu nad ponechanou nadzemní částí a tím růst ponechaných pupenů.Při... celý příspěvek >
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 22.1.2012
Pánové odpůrci takže to shrneme.Pane Kafka, hned při prvním zájmu tazatele uvádíte svůj kontakt, samozřejmě jen tak mimochodem.Následuje příspěvek 166.139 a 46.80,cena je vlastně lidová.Další příspěvek 70.100-štíhlá vřetena jsou vlastně náročná na... celý příspěvek >
Spencer, 21.1.2012
Pane Bred_ik.Měl jste neuvěřitelné štěstí.Škoda, že jste se o ně lépe nestaral. - Mičurin II
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 21.1.2012
Čekal jsem odpor na můj názor o balerínách, ale že budou používány polopravdy a vyložené lži o štíhlých vřetenech ve prospěch balerín místními prodejci je přímo šokující.A nikomu to zjevně nevadí.A proto říkám, věřte prodejcům, těm jde jen o vaše... celý příspěvek >
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 21.1.2012
Plním slib, je to Zahrádkář 2010 květnové číslo str.18÷19.Každý, kdo se chce věnovat tomuto tvaru by si měl tento praktický článek přečíst.Počáteční chyby se těžce napravují. - MIčurin II
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika